SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

---TANIE KUPOWANIE---

Wysłana -
Zakładam temat w którym wklejamy promocje na artykuły spozywcze w róznych sklepach/marketach.

Kaufland od 14 do 20 listopada piersi z kurczaka(filety) 11.88 kg

Beef master steki minutki z udźca 26.63 kg
Wysłana -
Wiele osób w swojej przygodzie z kształtowaniem sylwetki zwraca szczególną uwagę na to, żeby dane źródła białka, tłuszczów, węglowodanów, wodę, czy warzywa kupować po jak najlepszej cenie. Większość jednak nie ma czasu ani ochoty, aby jeździć po sklepach i porównywać ceny produktów.

Sporo osób również wychodzi z założenia, że trzymanie się zdrowej diety jest o wiele bardziej kosztowne, niż to, jak odżywiają się do tej pory. Zdecydowanie tak nie jest. Zdrowa dieta nie musi oznaczać zdecydowanie większych wydatków. Na ten temat warto poczytać o ekonomicznych źródłach składników odżywczych:

http://potreningu.pl/articles/663/dieta-na-mase-na-kazda-kieszen

Ten temat jednak powstał w celu zbioru najlepszych, aktualnych promocji, dostępnych w różnych sklepach. Dzięki temu możemy zakupić większą ilość, np. mięsa, ryby, a następnie zamrozić mając zapasy na dłuższy czas i oszczędzając pieniądze.

Zapraszamy do udzielania się, dzieląc swoją wiedzą na temat ciekawych promocji.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
biedronka do 17.11 filet z kury za 11,99, schab wieprzowy za 10,99 w kaufie
Wysłana -
Nie kupuje juz kury z biedry i nie polecam. Juz nie raz sie naciąłem, data długa, a wali jak gówno. W Lidlu nigdy nie miałem takiego problemu..
Wysłana -
zależy chyba która biedra i z jakiej ubojni kury,ja osobiście jeszcze nigdy nie trafiłem niedobrej piersi z biedry.
Wysłana -
Hmmm Łodzianin po co robić dubel temat jak ten ma się całkiem dobrze?

http://www.sfd.pl/GDZIE_NAJTANIEJ_Promocje,_nowości__wpisujemy_tutaj!-t536287-s59.html

albo go chociaż przenieść do kuchni

Zmieniony przez - Zielin w dniu 2013-11-15 10:50:41
Wysłana -
nie każdy zaglada do każdego działu w dopingu tez jest taki temat i jest bardzo popularny,tak więc nie widzę problemu aby się nie mogły zdublować w innych działach tak przydatne wątki.
Wysłana -
łosoś w lidlu http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=J7ac49 
Wysłana -
Dobry temat:) Ja ostatnio w lidlu wyczaiłam pierś z gęsi, wypieczona w piekarniku na niedziele mega sprawa ;)
Wysłana -
super pomysł, widziałem to kiedyś w dopingu i uważam ze smialo mogą się dublować
Wysłana -
Się zgadzam z Zielinem. Lepiej kliknąć powiadomkę tematu w Odżywianiu i niech wszyscy piszą tam. Wtedy mamy jeden temat do śledzenia, a nie dwa czy odpowiednio tyle ile działów.
Wysłana -
temat w dopingu przyjał się świetnie i jest półtora roku i jestem pewien że 95% chłopaków z dopingu nie było nawet w dziale odżywianie,tak więc temat zostanie na próbę jesli nie będzie popularny skasujemy go,jesli tak zostaje.Temat jest 3 h i ma ponad 100 wyswietleń.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-11-15 13:26:53
Strona 1 z 402
Dodaj odpowiedź