sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

---TANIE KUPOWANIE---

Wysłana -
Zakładam temat w którym wklejamy promocje na artykuły spozywcze w róznych sklepach/marketach.

Kaufland od 14 do 20 listopada piersi z kurczaka(filety) 11.88 kg

Beef master steki minutki z udźca 26.63 kg
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
biedronka do 17.11 filet z kury za 11,99, schab wieprzowy za 10,99 w kaufie
Wysłana -
Nie kupuje juz kury z biedry i nie polecam. Juz nie raz sie naciąłem, data długa, a wali jak gówno. W Lidlu nigdy nie miałem takiego problemu..
Wysłana -
zależy chyba która biedra i z jakiej ubojni kury,ja osobiście jeszcze nigdy nie trafiłem niedobrej piersi z biedry.
Wysłana -
Hmmm Łodzianin po co robić dubel temat jak ten ma się całkiem dobrze?

http://www.sfd.pl/GDZIE_NAJTANIEJ_Promocje,_nowości__wpisujemy_tutaj!-t536287-s59.html

albo go chociaż przenieść do kuchni

Zmieniony przez - Zielin w dniu 2013-11-15 10:50:41
Wysłana -
nie każdy zaglada do każdego działu w dopingu tez jest taki temat i jest bardzo popularny,tak więc nie widzę problemu aby się nie mogły zdublować w innych działach tak przydatne wątki.
Wysłana -
łosoś w lidlu http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=J7ac49 
Wysłana -
Dobry temat:) Ja ostatnio w lidlu wyczaiłam pierś z gęsi, wypieczona w piekarniku na niedziele mega sprawa ;)
Wysłana -
super pomysł, widziałem to kiedyś w dopingu i uważam ze smialo mogą się dublować
Wysłana -
Się zgadzam z Zielinem. Lepiej kliknąć powiadomkę tematu w Odżywianiu i niech wszyscy piszą tam. Wtedy mamy jeden temat do śledzenia, a nie dwa czy odpowiednio tyle ile działów.
Wysłana -
temat w dopingu przyjał się świetnie i jest półtora roku i jestem pewien że 95% chłopaków z dopingu nie było nawet w dziale odżywianie,tak więc temat zostanie na próbę jesli nie będzie popularny skasujemy go,jesli tak zostaje.Temat jest 3 h i ma ponad 100 wyswietleń.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-11-15 13:26:53
Strona 1 z 382
Dodaj odpowiedź