SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--- Hi Tec --- Trec Nutrition --- Ovopol ---

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5419
Witam

Które z tych 3 białek jest najlepsze ?

1. Hi Tec Protein
2. Whey Protein Concentrate Trec Nutrition
3. Ovopol

Może ktoś brał białko Ovopola i powie mi jakie miał bo nim efekty i jak je stosował ?

Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Ja mieszam w shekerze WPC Trec smakowe z Ovopolem. Swietnie sie rozpuszcza, smak w porzadku.
Proporcje Ovopolu i WPC dobierma wedlug potrzeb, pory dnia itp.
Polecam. Jest to tani spsob na dobra odzywke bialkowa.
Wystarczy dodac Crabo Hi Tec i gainer gotowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BIAŁKO NAPEWNO W TRECU BO TO KONCENTRAT SERWATKI
HI TEC TO DOBRA ODZYWKA BIŁKOWA ALE O RÓZNYM ZRÓDLE POCHODZENIA BIAŁEK
OVOPOL CENA DAJE JEJ PUNKTY ALE JAKOŚC JEST GORSZ OD POZOSTAŁYCH, CO NIE ZNACZY ZE JEST ZŁE

Wojtas

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-08-14 20:40:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5419
No tak , ale ja nadal nie wiem co lepsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Troche ten Ovopol ni jak do tej ankiety .. bo dla mnie na noc wyborem nr jeden jest wlasnie Ovopol wz. z wolniejszym sie jego wchlanianiem .. co reszty to sie nie wypowiem bo zapodaje ostatno w dzień Whey'a Ultimate i jestem zadowolony ....

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to inaczej jak masz kase to kup treca jak oszczedzasz to kup ovopol ale natrudzisz sie zeby to przełknąc ze smakiem
Wszystkie wymienione jeśli chdzi o białko sa przyzwoite wiec kieruj sie wygoda i kasa

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
powiem tak ...nawet mimo zadania sobie trudu to Ovopolu nikt nie przełknie ze smakiem:)
ale jak to powiedział jeden z wielkich kulturystycznych guru: jeśli jedzenie zaczyna Ci smakować to znaczy ,że skończyłeś z dietą!
Reasumując polecam Ovopol z racji dobrej ceny i dobrej wartości odżywczej...niestey smak jest bardzo średni:(

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co wy sie tak czepiacie tego smaku? smak jak smak, troche slony ale nie najgorszy. niestety tragicznie rozpuszcza sie w plynie, a w zasadzie to bez miksera wcale sie nie rozpuszcza. ja mam dyzurna 10-cio grtamowa miarke i sypie bezposrednio do japy oraz zapijam odpowiednia iloscia mleka. a wracajac do glownego pytania to stawiam zdecydowanie na ovopol bo wiadomo coi tam jest - wytracone bialko z bialek jaj kurzych, swierze, bez konserwantow (6m-cy waznosci), a w "markowych" odzywkach to nigdy nie wiadomo co dosypia i ile to lezalo wczesniej u producentow.

pozdrawiam

WPWW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie w markowych wiadomo, tylko że marki muszą być dobre

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
a ja teraz tak zrobilem kupilem Treca i Hi-Teca,z rana bede bral serwatke a na noc 90% hi-teca:)
a co do wyboru to cena/jakosc to Ovopol bedzie good ,poniewaz serwatka na noc podobno nie jest najlepsza za szybko sie wchlonie a noc dluga

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodajcie to statsow tawrug,jaja kurze,mleko,ser zolty,kurczaka,tunczyka to bede mial na co zaglosowac...

he ale dam glos na ovopol chociaz nie bralem ale jest z jaja :)

E U AMO AVIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5419
Oddać głos każdy może niektóry lepiej a niektóry gorzej tak to już w życiu bywa ..... hheheh :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TT pomocy!!

Następny temat

Zakupy kartą za granicą

WHEY premium