SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg nocnej furii

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu mnie jeszcze nie było. wiekowo się już kwalifikuję od jakiegoś czasu :)

załączam na razie dzisiejszą próbę siadów, w której czułam się "najmocniej"ze wszystkich konkurencji. rzeczywistość zweryfikowała, że "it's not so easy".

no i pierwsza (a w zasadzie druga licząc od początku) próba siadów - bo w pierwszej straciłam totalnie koordynację do dżwięków muzyki. siady 10 kg, waga - prawie 62 kg.









Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 8/17/2018 10:37:46 PM
4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Furia pompki lepiej nagrać bardziej z boku, żeby było widać całą sylwetkę i pozycję plank. I trochę chyba nie do muzyki wyszło Ale barwo za próbę, ja robię podobne ilości U ciebie policzyłam 6. Wykorzystaj rady Tsu i zrób jeszcze próbę


ok Viki. tak zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Jestem! Kibicuje !

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130874
Było pięknie!
(całościowo)
Nie dowierzam w kwalifikacje wiekowe i to od jakiegoś czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Wstęp masz dobry. Teraz zmniejsz obciążenie do wymaganego i dokładaj repsów
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dobrze było, ciekaw jestem tych prób więcej niż 1 dziennie
no i mam nadzieję że nie Twoją furę brali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130874
kabo9
dobrze było, ciekaw jestem tych prób więcej niż 1 dziennie
no i mam nadzieję że nie Twoją furę brali
Co tam fura! Trzeba było dokończyć to co się zaplanowało. Podziwiałem ten spokój w czasie alarmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607735
Furia bardzo się ciesze że jesteś

Ładna próba. Kilka razy minęłaś się z muzyką ale ok, posłuchasz parę razy i będzie dobrze. W tych ostatnich powtórzeniach mniejsza głębokość przysiadów, ale zaliczam 21, gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
north, Paatik, Panie Janie, Szajba, Viki, Kabo - dzieki!

Szajba - chciałam i w tym podejściu wziąć mniej - tj. ok. 7 kg - ale nie mam takich talerzy, mogłabym skręcić sztangielkę o takim obciążeniu - ale wtedy nie ma za bardzo jak udokumentować, że waży tyle ile waży - chyba że ktoś ma pomysł jak to ugryźć, żeby było dobrze.

kabo - jednak z tą próbą więcej niż 1x dziennie to był falstart i zapytanie z gatunku niemądrych, bo szczerze myślałam, że po jakimś półgodzinnym odpoczynku dałoby radę. Może by i dało na siłe, ale jednak się nie zdecyduje.
Fura na szczęście nie moja.

Panie Janie - spokój musiał być, bo do trzciego podejścia już by nie było ani pary ani cierpliwości.

Viki - dzięki za uwagi i spostrzeżenia!

Dziś lub jutro pójdą brzuszki.


Zmieniony przez - nocna_furia w dniu 2018-08-09 10:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Czteropak mineralnej

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130874
Zdaje się, że w regulaminie pisze o uwzględnieniu Vilksa a talerz 10 kg chyba lepiej się trzyma przy sobie niż sztangielkę (chociaż gdy się ją przyłoży między piersiami to może będzie jeszcze łatwiej? )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Szajby

Następny temat

Wakacyjny konkurs Biring Sally Up wg ojana

WHEY premium