SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na wyskok a suplementy??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 185
Co dorozwijania siły ekplozywnej u mnie wygląda to tak.. Skoki głębokie 2x, Skoki na przeszkodzie 1x, Mikrokroki , Skoki przez przeszkode( przód- tył), Skoki przez przeszkode ( lewo-prawo) i na koniec mikrokroki powtarzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Dobra technika w źle zestawionym ćwiczeniu nie zastąpi Ci dobrze dobranego zestawu z dobrą bazą techniczną. Eksplozywność budujesz ciężkimi ćwiczeniami złożonymi - zarzuty, rwania, podrzuty itp., to co Ty podałeś to plyometryka, której głównym zadaniem jest pobudzenie CUN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 185
W dużej mierzy zależy mi na plyometryce, bo nie jestem zbyt szybki. Jak powiedział mój nauczyciel od wf: ( Masz piekielnie szybką ręke ale zbierasz się do piłki jak wóz z węglem). Przy wzroście 190 cm ważę zaledwie 74 kg.. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Dodaj do tego trening LA, wszystkie ćwiczenia płotkarzy sprawdzą się w tym aspekcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 185
Zamierzam dokupić jeszcze glukozamine, żeby trochę pomóc stawom.. Dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Glukozamina to słaby suplement, większość substancji nie trafia w ogóle do stawów, któryś z modów w MMA/K1 nawet podawał do tego badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 185
Masz na myśli któryś konkretny suplement??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Glukozamine w postaci suplementów, o sam typ suplementu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 185
Wracając do mojego treningu.. Czy jest on wporządku, czy powinienem do niego coś dorzucic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WSOW

Następny temat

Przygotowanie do egzaminu sprawnościowego.

WHEY premium