SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

"Tomasz Srebrnik- 1991 s 1,3,5,6,8,9,12,16,20"

Wysłana -
Witam , silowo cwicze okolo roku i 2-3 miesiecy :) wczesniej zaliczylem papki i tego typu rzeczy , gdy zaczynalem wazylem okolo 75kg przy wzroscie 182.Zamieszczam zdjecia z calego swojego etapu cwiczen.
Aktualne wymiary :)
Waga: 88
wzrost 183
Kark ( szyja ): 44
Klatka(wdech): 114
Biceps: 39
Przedramię: 32
Obwód nad pępkiem: 83
Obwód na wysokości pępka: 87
Obwód pod pępkiem na biodrach: 90
Udo: 63
Łydka: 40
Tak wygladalem na samym poczatku

Tutaj po pierwszych miesiacach :)

Koniec cyklu kreatynowego-zima 2011

Poczatek redukcji luty 2012

Srodek redukcji kwiecien 2012

Koniec redukcji polowa czerwca 2012

Letnie spadki i poczatek konkursu Keltona

Środek konkursu Keltona

a tutaj dodatkowo film z yt (aktualny)

Zmieniony przez - TieS91 w dniu 2012-11-07 13:51:02

Zmieniony przez - TieS91 w dniu 2012-11-07 13:53:59

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
powoli i systematycznie do przodu,to jest sport dla cierpliwych.Daj ankietę.
Wysłana -
wymiary podałem wyzej a jezeli chodzi o sile to tak to mniej wiecej wyglada
przysiad 8x120 (poniedzialek)
martwy 4x145(około 4 miesiecy temu)
wl dawno nie robilem takze ciezko okreslic ale na wtorkowym treningu było 100x8 w wyciskaniu w skosie 35st

Zmieniony przez - TieS91 w dniu 2012-11-07 13:58:47
Wysłana -
Troche Zalany jestes. Rozumiem ze masujesz juz.? jak nie to popracuj nad tym. powoli do przodu to swoja droga ale spal ten Fat a potem dokladaj CZYSTEJ masy a bedzie to wygladac duzo lepiej przy mniejszej wadze a wiekszych obwodach :]
Wysłana -
Ramię , nogi i plecy zdecydowanie sie powiekszyly , ale bez redukcji nie ma szans na dalszy tak szybki progres , bedzie Cie zalewac dalej fatem , pewnie liczba kcal jest dosc duza , ale zeby masa szla - ta miesniowa oczywiscie to musisz spalic FAT jak kolega wyzej powiedzial , wiem co bylo u mnie po masowaniu prawie 2 lat , ze szczypiora w zmasowanego misia ;/
Wysłana -
co do zalewania to rzecywisci podlewa mnie na masie ale zauwazcie ze rok temu bylo podobnie , a na lato fat ladnie zszedl, aktualnie wydaje mi sie ze nie jest jeszcze tak zle (widac kratke). Chcialem teraz domasowac okolo 3 miesiace powoli ewentualnie dokaldajace wieksza ilosc areo , a pozniej wskoczyc na okolo miesiac i znowu domasowac lekko a pozniej dociac do konca na lato.Czyli mniej wiecej zrobic tak jak rok temu, mysle ze calkiem dobrze na tym wyszedlem(patrzcie zdjecia z tego lata)
Wysłana -
TieS91- a Nie lepiej zrobić tak żeby kręcić aero i robić masę ale nie tłuszczową tylko powtórzenia 15-12 ćwiczenia bardziej pompujące krew do mięśni i skupiając sie na technice i z diety wyrzucić trochę WW i zwiększyć białka jak Cie tak podlewa? Ja tylko pisze co ja bym zrobił gdybym miał taki problem jak ty, że na masie wchodzi za dużo zbędnego tłuszczu/wody. Masz SOG'a bo dużo zrobiłeś.
Wysłana -
Mucz dzieki za rade, co do areo napewno masz racje, jedyny problem w tym ze przy nizszych kcal waga sie nie zmienia, ale wezme to pod uwage i jak narazie zwieksze ilosc areo
Wysłana -
nawet fajnie to wygląda ;] Babcia jednak lepsza sylwetka ;]
Wysłana -
Dużo fatu przez to nie widac mięśni doładuj aeroby i daruj sobie te białe skarpety na bosaka gosciu
Wysłana -
Zmiana widoczna ! oby tak dalej a osiągniesz swój wymarzony Cel ;)
Kajdan - Tu się nie ocenia skarpet tylko forme ;)
Pozdrawiam ;)

Zmieniony przez - Matth3w w dniu 2012-11-07 20:12:15
Strona 1 z 26
Dodaj odpowiedź