SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Tomasz Srebrnik- 1991 s 1,3,5,6,8,9,12,16,20"

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
elegancko, przemiana w porównaniu z pierwszą stroną wręcz nieprawdopodobna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Szmex chodzi zemna na silownie i to co mowi to prawda :) Moje wyniki badan sa w normie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38143
Tomek jest naturalem, ostatnio widziałem jego wyniki badań (parę dni po zawodach) :)

Szmexy wydajesz się na ogarniętego gościa, w temacie,
Ale tą wypowiedzią to się lekko zbłaźniłeś.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Macieeek - to nie jest błaźnienie się, tylko to są fakty :) zawsze jest domniemanie niewinności :P Zobacz ilu zawodników IFBB i nie tylko nie pisze nic o towarze i pomyśl dlaczego :) czemu Jay Cutler jeszcze nie wrzucił swoich cyklów do internetu, skoro już skończył karierę BB ? Ronnie Coleman ? Dorian Yates ? :)

Takie pytania są nie na miejscu po prostu, bo doping w sporcie był, jest i będzie a liczy się WYNIK. Jak Usain Bolt przebiegł 100metrów w 9''72 to nikt go nie pytał ile i czego walił tylko gratulował rekordu świata :)

Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-11-01 16:50:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Szmexy
Takie pytania są nie na miejscu po prostu, bo doping w sporcie był, jest i będzie a liczy się WYNIK. Jak Usain Bolt przebiegł 100metrów w 9''72 to nikt go nie pytał ile i czego walił tylko gratulował rekordu świata :)

Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-11-01 16:50:32



AMEN!

Jak ktoś ma ochotę to w jakimś kraju są zawody dla naturali.
Tam Was wysłuchają i pogłaszczą po głowie kiedy będziecie płakać, że Tomek jest duży a ja ciągle nie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Uwierzcie, jednej rzeczy której Tomkowi nigdy bym nie zarzucił, to fakt że chłopak nie boi się ciężkiej pracy ;) który z Was robił rest pausy na siadach z ciężarem 200kg ? Albo serie podwójnie/potrójnie łączone przez cały trening z dużymi ciężarami i do tego na masie żarł po 5tys kcal w większości z czystej szamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38143
Szmexy ok luz, wiem o co chodzi, po prostu
źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Szmexy, dzieki wielkie. Przyjemnie się to czyta , gdy ktos tak mowi o Tobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Najbardziej mnie rozp*****la jak ktoś coś osiągnie/dobrze wygląda i od razu jakiś cymbał z tekstem "sok?, zaczales wbijac? co leci ? " itp.... k***a 90% sfd wbija, 50% sie przyznaje a 10% wygląda

ps. Pisalem to juz chyba gdzieś ale napisze jeszcze raz, progres bardzo dobry i kozacka sylwetka


Zmieniony przez - Hekade w dniu 2014-11-03 16:45:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870159
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krzychu191 - skromny powrót do formy

Następny temat

Moja metamorfoza 21 lat.(redukcja)

WHEY premium