SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super sylwetka - pomóżcie!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
Zamieszcam tutaj pare fotek mojej sylwetki , takie między poniedzialkowym a czwartkowym treningiem. Natomiast poniżej zamieszcam link do zdjęc z sylwetkami , które sa jak dla mnie idealne. Robie to po to ponieważ chciałbym żebyscie porównali i pomogli mi uzyskac sylwetke taka jak w poniżsyzch linkach. Np: rozpisując trening, bardzo bylbym wdzięczny .Trenuje 3 razy w tygodniu ( plus 2/3 czwicze coś powiedzmy wytrzymałościowo aerobowo) . Moim najwiekszym problemem jest brzuch :(:( ,(pracuje nad nim juz jakieś 4/5 miesiecy:( ) ktory przy tak szcuplej sylwetce jak moja( 187cm i 77cm w pasie) powinien zuplenie inaczej sie prezentowac:( Robilem abs, a6 i teraz robie 3 razy w tygodniu ( czwicząc codziennie bylo jescze gorzej) po 20 minut na ciezarach i specjalnych maszynach z obciazeniami. Nieiwem co mógłbym jescze dodac może wyjdzie później w jakiś pytaniach itp.
Acha dodam jescze że wymiary wage/wzrost mam zbliżone do gości na zdjeciach , ba w porownaniu z gostkiem w drugim linku mam klatke , wzrost, talie identycznie co do cm. !

UWAGA!!!!!!! Prosze nie piszcie mi , iż najpierw powinienem dołożyc z 20 kg , albo nie pytajcie z którego obozu koncentracyjnego ucieklem , gdyż nawet celowo pare kg. straciłem i absolutnie nie chce wypracowac sylwetki kulturystycznej!!!!

Mam nadzieje , że zechce mi ktoś z was pomóc , doradzic co zmienic nad czym sie skupic. Pozdrawiam i wrzucam linki
ja:
http://img131.imageshack.us/my.php?image=obraz041gr0.jpg

http://img443.imageshack.us/my.php?image=obraz042dn0.jpg

http://img443.imageshack.us/my.php?image=obraz054uq8.jpg

To chcialbym osiagnac :
http://www.diegoriosmodelos.com/web/ModelsBooks/default.asp?modelo=368

http://img246.imageshack.us/my.php?image=hendriks015wx3.jpg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to pracuj. Przykładaj się do wszystkich ćwiczeń a na pewno osiągniesz swój cel

PS: Jakieś te strony pedalskie, ale kwestia gustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
aa tam pedalskie to akurat mało ważne , zresztą wielcy mr.olympia w slipach nie lepsi:P:p dzieki az odp , ale wołabym jakies bardziej konkretne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
duzo ci nie brakuje do niego, troche lepsza klata i brzuch i sie upodobnisz z deka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
O Boże !!! Ci kolesie co wkleiłeś -> to jak byś chciał wyglądać to wyglądają jak ostatnie pedryle...ale nie przez wygląd tylko przez to jak się prezentują. Łapka podwija koszuleczkę bleeeeee
Ale dobra co masz zrobić?!?- Ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz i to z głową...a i nie czytaj Men's Health

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
to pracuj i moze kiedyś bedziesz wygladał jak ten pedałek z tych fotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
ja mysle ze to kwestia six packa i lepszej klaty + troche ramion

czyli tzw.



ZESTAW DYSKOTEKOWY !

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
ło kurva

troszke zniewiesciali ci modele ...

wydaje mi sie ze sylwetka jaka oni prezentuja jest spokojnie do osiagniecia

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Idź do fryzjera za 100zł się obetnij, zimowa sesja na solarium, kolejne 50zł, kosmetyczka hmmm zależy od cery też ze 100zł, oczywiście manicure, depilacja woskiem i co chcesz wiecej? No może jeszcze jakaś dobra koszula i idź do jakiegos dobrego fotografa:D

A na poważnie to ćwicz brzuch a wszysto się wyda estetyczniejsze! No i przedewszystkim dieta odpowiednia. Jak najmniejszy poziom tkani tłuszczowej i zbliżysz się do ideału. Powodzenia!

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318


Brakuje Ci niewiele. @ miesiące masy, a póżniej bierz sie za formowanie czy spalanie i żeżba

BLIZNAMI SIE NIE ZRAŻE, CAŁE ŻYCIE PEŁNE WRAŻEŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeszło 3 lata walki!!!

Następny temat

test nb2 moje fotki oceniajcie:P

WHEY premium