SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Konkurs-Krata Na Lato 2013

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
Witam :)
Również chciałbym spróbować swoich sił w tym konkursie tylko przeraża mnie koszt tej analizy ciała, jak dla ucznia 60 zł to jest sporo. Tolerowane były by analizy z urządzeń w aptekach, które wykonują pomiary za free? Na tych pomiarach jedynie jest waga,wzrost,% tkanki tłuszczowej,masa tkanki tłuszczowej i czysta masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak. Owszem - jest to test charakteru w glownej mierze :) ale jednak czasami mimo najtwardszego charakteru okolicznosci zyciowe wywracaja wszystko i burza caly plan. Pozniej dzieki sile charakteru powracamy na wlasciwe tory ale w kontekscie konkursu - mimo wszystko jakiejs rywalizacji - mamy w plecy co moze powodowac frustracje i negatywne emocje.

Mysle wiec dalej czy brac udzial czy nie? Jeszcze jest troche czasu na decyzje.

Jesli chodzi o sklad ciala to wydaje mi sie ze faktycznie moznaby zastosowac kalkulator z potreningu.pl - pomiar odplatny pozostawilbym dla chetnych - jesli ktos chce go wykonac i pokazac to bardzo prosze ale nie zeby byl obligatoryjny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Osobiscie mysle ze pomiar jak kolega 2 posty wyzej zaproponowal bylby wystarczajacy. Tez tylko taki moge zrobic, tzn. ogolny calego ciala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
W mojej małej mieścinie też nie mam gdzie zrobić pomiaru, więc raczej założę temat pozakonkursowy. Natomiast zgadzam się z Mastim w 100% że taki pomiar jest niezbędny dla obiektywnego ocenienia zmian. Koszt nie jest kosmiczny. Także powinien on pozostać. Będzie to bardzo miarodajny test, w którym nie bardzo mozna kombinować - a jeśli już to raczej na własną niekorzyść się da.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
drażekm-oczywiście,ze L-sit nie musisz robić-jesteś poza zasiegiem wiekszości z nas-wystarczy wkleic film z Twojego konkursu.
Cwiczenie to lubię i myślę,ze przez umieszczenie tego w konkursie wiele osób,które nie moga tego wykonać-zacheci się do treningu tego cw....Powoduje to dość szybka poprawe w połączeniu z redukcja i intensywnym treningiem.A o to właśnie chodzi-najbardziej człowieka uskrzydlają nawet drobne sukcesy-motywacja i wiara we własne siły idzie ostro w góre a to znów powoduje postepy itp....Takie sprzężenie zwrotne.

sprawa analizatora składu ciała:

Wydaje mnie się ,że byłoby to bardzo przydatne dla danego uczestnika-zwróćcie uwage,jak kubie-n to się przysłuzyło-od razu traci na wadze,bo przekonał go ten wynik,ze to konieczne.

Poza tym-wyniki na początku i na końcu-kazdemu obiektywnie pokażą jakie efekty osiagnał.

Co do kosztów-proponuje spokojnie poszukać w interneciew swojej miejscowości,gdzie jest taki analizator i jakie są ceny.Cena 20-30 zł-bo takie znalazłem na internecie na siłowniach w całej Polsce-to chyba nie tak dużo?

To 0,7 wódki,2 kg filetów,3 paczki papierosów lub zgrzewka coca coli,piwa itp...
Wiadomo,że dziś budzety są mocno napięte ale mysle ,że tyle da radę wygospodarować.

Jest też opcja uproszczonego badania-bezpłatnie w aptekach,ośrodkach dystrybucji zdrowej żywności,mają to też akwizytorzy Herbalife itp...
Proponuje się zorientować i może się tak to uda załatwić...

Jeżeli nie będzie ktoś miał takiej opcji,mimo tych starań-myslę,że można zrobić taki uzasadniony wyjątek?
Jest troche czasu-rozejrzyjcie się i zorientujcie-może będzie dobrze-bo takie badanie bardzo uwiarygodni Wasze osiagnięcia.


Sprawa głosowania:

Rutkow trochę wypowiedzał sie jak to dziś sie mówi-niepoprawnie politycznie...I wydaje mnie się ,ze nie docenił swojego dziennika i systematycznych ciekawych wpisów...


Ale patrząc na to obiektywnie:wg mnie jego dziennik był jednym z najlepszych-mimo ,ze miał duzo głosów kolegów-pewnie i tak spokojnie by wygrał lub był w pierwszej trójce....

Dlaczego głosowanie userów?
Po prostu-chcemy wciągnac do zabawy jak najwiekszą ilość osób-wielu nie wystartuje w konkursie ale będzie prywatnie podażać sladami zadań konkursu.

Wydaje mnie się ,że sposób oceny-też bardzo zrównoważy końcową ocenę.
Zliczamy wszystkie głosy forumowiczów i przyznajemy punkty-
za I miejsce 6 pkt
....za 6 miejsce 1pkt


Podobnie robimy z głosami modów

Ostateczny wynik-dodajemy pkt przyznane za miejsca a nie ilości głosów otrzymanych-to eliminuje koleżeńskie głosowania.bo można mieć i 1000 głosów ale i tak będzie to tylko 6 pkt dodanych do punktów modów-jak np by przyznali 0 pkt-wynik końcowy to 6.A możliwych jest 12 pkt.
Jak ustawimy teraz miejsca-znów przyznajemy pkt-które beda ostateczna juz ocena-:
za 1 miejsce w sumie pkt dajemy 12 pkt ..itp...


By jeszcze bardziej zminimalizować takie wpływy-moga też głosowac uczestnicy konkursu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3305
Ta analiza Masti to dla mnie przegrana sprawa;( Ciężko mi zorganizować kasę na takie dodatkowe rzeczy;( Może da radę tym kalkulatorem na potreningu.pl:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Wiem,ze duzo pisze i nie wszystko jest czytane..ale już pisałem:


Jest też opcja uproszczonego badania-bezpłatnie w aptekach,ośrodkach dystrybucji zdrowej żywności,mają to też akwizytorzy Herbalife itp...
Proponuje się zorientować i może się tak to uda załatwić...

Jeżeli nie będzie ktoś miał takiej opcji,mimo tych starań-myslę,że można zrobić taki uzasadniony wyjątek?
Jest troche czasu-rozejrzyjcie się i zorientujcie-może będzie dobrze-bo takie badanie bardzo uwiarygodni Wasze osiagnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3305
To proszę mnie wpisać. Już zaczynam rozumieć regulamin,ale jeszcze z 3 razy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Czy pkt 19 regulaminu dotyczy tylko osób, które wykonają badanie "analiza składu ciała" ?

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Na razie jesteśmy na etapie dyskusji i zorientowania sie gdzie i za ile w naszej miejscowości zrobimy takie badanie.
Jak widać wyłaczenie tej opcji-analiza-zakłóca kolejne aspekty,bo własna ocena bf jest obarczona dość duzym błędem.
ale Twoje pytanie podsuneło mnie ewentualne rozwiązanie tej kwestii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

arginina

Następny temat

Dziennik budowania formy na 40 urodziny. Kettlebell, siłownia, bieganie, rower.

WHEY premium