SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Speed"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Moze mi ktos powiedziec jak ma sie zaywanie "speeda" (chodzi o takie tylko na imprezach raz na jakis czas) do trenowania.... Mam kilku qmpli ktorzy postepuja w ten sposob czy na dobre im to wyjdzie? I co jest gorsze patrzac na wzglad treningu "speed" czy alkohol???

QuaTro

Bez masy nie ma klasy !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na amfetaminie, czy innych tego typu preparatach, to masy na pewno nie nabierzesz. Narkotyki zupełnie są sprzeczne z ideą sportu, lecz sam niestety dostrzegam jak wiele osób ćwiczących i mających niezłe wyniki co jakiś czas lubi sobie zaszkodzić. Jeśli imprezujesz raz na tydzień, to jeszcze nie tragedia. Jeśli częściej, to nie licz raczej na jakiekolwiek efekty. Jeśli myślisz o siłowni poważnie, to odstaw narkotyki i zamiast tego wypij sobie piwko.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
MaTEO dzieki za odpowiedz, ale na cale szczescie to ni etyczy sie mnie bo ja i narkotyki to dwie rozne rzeczy... Tylko pisze na podstawie obserwacji kolesi z dzielnicy... Kilku z nich daje ostro i maja nawet jako takie sylwetki a niektorzy sa chudzi jak patyki ;))) A z imprezami to imprezuje raz na tydzien ale bez rzadnych "wspomagaczy" !!!!

QuaTro

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7630
Mateo, raz na tydzień to jeszcze nie tragedia ? W ciągu jednej nocy na dyskotece po prochu można stracić ok 2 kg masy ciała, więc to już jest tragedia.
Po tym strasznie się chudnie, a poza tym działa ujemnie na mózg


"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę"

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
To prawda z tą wagą... strasznie leci. Mój kolega ważył 85kg, wyjechał na tydzień na wakacje. Było 6 nocy z których na 5 był na imprezie ze speedem (normalnie nic nie bierze częściej niż raz na miesiąc, ale jak twierdzi wakacje to wakacje). Tak więc bawił się przez tydzień dość ostro, jadł normalnie (sniadanie,obiad, kolacja itd.) i jak wrócił ważył już tylko 77kg. Ćwiczyć zaczął pół roku przed wakacjami i można powiedzieć że to diabli wzięli bo więcej niż te 8kg to napewno w półroku nie przytył.
Ja bym sie popłakał.
Hmmm... ja bym czegoś takiego nie zrobił po pierwsze !

*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Az tyle kg wow :>

QuaTro

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To prawda, po speedzie strasznie leca kg, ja po jednym wypadzie na imprezke stracilem tak jak pisal ktos wyzej 2kg i duzo wiecej na sile...

DAZER™
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wiem z doświadczenia sam kiedyś spidowałem i to dużo z 3-4 razy w tygodniu ale to g**** ***ane już nawet niechodzi oto że sie chudnie ale to nie da sie ukryć też duzy minus ale po fecie cie strasznie rozp*****la w środku nerki itd ******le fete mam już taki wstret do fety niechce fetować od ponad pol roku nie fetuje a naprawde duzo tego sie nafukałem lepiej tego nie brać juz lepiej se spalić skuna feta zaduzo ma skutkow ubocznych noi zwały nie nawidze teraz se ćwicze od 2 miechow i ciesze sie życiem jestem zdrowy moge sie wyciągnąć nic mnie nie boli fakt zapale se skuna ale to mi nie szkodzi bo nie opuszczam przez to treningu i wygole mowie ci jak masz fetować to nie cwicz bo żeby mieszać to z tym to trzeba mieć bardzo.b.b.b.b niski iloraz inteligencji. to są 2 przeciwne żeczy fetowałem i zaluje tego bo gdybym nie fetował byłbym teraz cieższy o jakieś 10 kilo

[email protected]
gg: 2356739
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7630
Amfetamina, psychedryna, lek nie dopuszczony w Polsce do obrotu, prawnie i medycznie zaliczany do tzw. “twardych” narkotyków. Działa pobudzająco na korę mózgową przez zwiększenie stężenia adrenaliny i noradrenaliny w tkance nerwowej (w synapsach). W sferze psychicznej daje poczucie pewności siebie, wyostrza percepcję i wspomaga koncentrację (wrażenie przyspieszenia myślenia), jednocześnie skutkuje niekiedy upośledzeniem procesów myślowych. Somatycznie wywołuje m.in.: zmiany ciśnienia tętniczego i czynności serca (gł. arytmię), zaburzenia jelitowo-trawienne, pocenie się, drgawki, bóle głowy, suchość w jamie ustnej, w skrajnych przypadkach - śpiączkę.

Działanie amfetaminy jest krótkotrwałe, z kulminacją po ok. 1-2 godz., łatwo wywołuje uzależnienie. Zmniejsza łaknienie (dlatego dodawana jest do preparatów odchudzających) aż do całkowitego wyniszczenia (przy długim stosowaniu). U niektórych osób daje doznania negatywne: drażliwość, irytację i nerwowość, lęk i niepokój, podejrzliwość oraz tendencję do zachowań agresywnych i autoagresywnych. Po ustaniu działania amfetaminy pojawia się stan przygnębienia(zależy od organizmu), senność, depresja i zmęczenie, niekiedy reakcje lękowe i myśli prześladowcze. Długie jej przyjmowanie powoduje trwałe wyniszczenie, zespół psychoorganiczny, zmiany osobowości, osłabienie libido i impotencję, psychozy, zwykle o charakterze paranoidalnym z halucynacjami, stanami majaczeniowymi i splątaniowymi





"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę"

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a wiedza książkowa tego nie lubie co do jednego sie nnie zgadzam amfetamina nie działa 2 godziny tylko dłuzej, może ci chodziło a taka tą nagrubszą faze to tak ale myśle że tak nie myslałeś bo widać że ten tekst jest zerżniety z jakiegos pisma. po drugie fete oile mi dobrze wiadomo to wymyślili polacy i feta polska cieszy sie dobrym zdaniem na świecie. OGÓLNIE FAZA PO FECIE JEST FAJNA ALE NIE WARTO DLATYCH PARU GODZIN FAZY TRACIĆ TAK DUŻO MÓWIE LEPIEJ SE ZAPALIĆ SKUNA FAJEK NIE PALE TO +

[email protected]
gg: 2356739
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Ja wiem ze speed to chooojnia z grzybem. Moi kumpl spidowali cale dwa miesiace wakacji i potracili od 6-10kg a ja bym sobie na takie spadki nie chcial raczej pozwolic....

QuaTro

Bez masy nie ma klasy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROHORMONOWCY,TUTAJ PROSZE!!!

Następny temat

co jest lepsze(do ekspertów)?

WHEY premium