SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Power Tower"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
Witam.Ostatnio natrafiłem w internecie na taką oto rzecz jak Power Tower. Cwiczyl ktos z Was kiedykolwiek na tym ? Warto zakupic w sytuacji gdy na worek nie ma miejsca w domu ?

oto on - http://test.provide.pl/fileadmin/szablony/everlast_gonia_pliki/oferta/box/fota3.jpg

Nadmuchiwany worek treningowy służ±cy do domowych lekkich treningów bokserskich i kick-boxingu. Wyrabia refleks, kondycję i pozwala na szybsze spalanie kalorii i bezpiecznie odstresowujący. Wysokość 160cm. Wyposażony w nożną pompkę.

kolo 100 zl kosztuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2571
Właśnie niech ktoś odpowie, ja miałem już pisać nowy temat ale odkopię żeby bałaganu na forum nie robić. Jak by ktoś wiedział to niech napisze na forum lub na moje gg (nr mam w profilu)

Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Mocuje sie to jakos do podloza? Jaka cena?

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1223
nie mocuje sie na dole ma obciążnik wieć sie trzyma w pionie nawet jak go przewrócisz to zaraz sam sie podniesie chyba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26682
jak dla mnie to to pęknie po paru minutach solidnego klepania ;]

when you're not training somebody else is training to kick your ass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6352
Osobiście na takim zaczynałem:P postukać można, z nudów. Zdecydowanie leprzy jest zwykły worek:) ten jest za lekki, wystarczy mocniej walnąć i od razu leci do samej ziemi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
e tam szkoda kasy na takie coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
lepiej przyczepić na ścianie stertę gazet i po uderzać proste, będzie za darmo, jak dawać 99zł za worek który przeznaczony jest chyba dla dzieci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 740
"UWAGA: produkt przeznaczony dla dzieci i do lekkiego uderzania przy treningu szybkości, nie jest przeznaczony do treningu silnych uderzeń i kopnięć !"

Mozesz to kupic młodszemu bratu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Gołota vs Kevin McBride

Następny temat

Anatomia Sztuk Walki - Ściągnij!

WHEY premium