SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Pielegnacja urody dla panow ;-)" #2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 802
Witam Fajny artykuł w sumie zdziwiło mnie w nim tylko maseczki do których nigdy mnie nikt nie przekona a tok pozatym to ok. Parę pytań i komentarzy :
1.Po żelu głęboko oczyszczający „skóra wysusza mi się strasznie i kurczy się o kilka rozmiarów" Wydaje mi się że nie mam suchej ani tłustej skóry(ale nie wiem jak się to poznaje sprawdza nie znam się) . Jak jestem padnięty to sobie oczyszczam twarz tylko spirytusem salicylowym od niedawna mam jakiś spirytus kosmetyczny z nagietkiem ale jakoś bardziej pasuje mi ten salicyn i chyba lepiej wysusza wulkany na twarzy co sądzisz o takiej kutacj zastępczej ???
2.Ostatnio chce twarz oczyszczać peelingiem (czy coś w tym stylu ) czy „avon SKIN-SO-SOFT „ -Peeling do ciała nadaje się do tważy
3.Krem - Stosuję jakiś krem do twarzy niby nawilżający i nie tłusty ale Nielubie go używać czasami tak 1, - 2 razy dziennie ale symbolicznie go używam i poszukuje tego co napisałaś matującego na próbe
3.O słonce nie mam czasu się bać
4.Balsam do ciała tylko raz używałem ,po spaleniu na plaży -nigdy więcej
Na upartego balsam może być ale trudno znaleźć taki z normalnym zapachem
5.Antyperspirantat, chyba każdy wie jak działa. Ale golenie to do przedyskutowania .Z tym się zgodzę że z włosów jedzie i trudno je dokładnie umyć (nie wiem czy nawet to jest możliwe tak do końca )A jak się umyje a potem się troche spoci to dużo bardziej śmierdzą nisz po zgoleniu ale według mnie te uczucie kucia nie jest tego warte Maże czasem ale sporadycznie
6.Dłonie to mój najgorszy problem. Na warsztacie (na szczęście tylko 2 razy w tygodniu ) jest dużo smarów i wogule brudu i później jest kłopot namaczanie i czyszczenie jeszcze nie mam udoskonalonej metody bo trudno się pozbyć tego brudu, jakieś sugestie patenty pomysły ???
Zawrze staram sobie nasmarować kremem dłonie przed pracą (czy to ma jakiś sens ) i nie tylko .O i jeszcze jedna dziwna sprawa rozdwajające się paznokcie z jakiego powodu się rozdwajają ??? wystarczy jakiś lepszy krem kupić ? jaki ? tylko bez żadnych lakierów czy tych odżywek !!! a może brak czegoś w djecie
7. Stopy z tym też mam problem , bardzo się pocą ,nieraz po 20 minutach w butach (zamszowych)już nie są pierwszej świeżości a właściwie są mokra i to nie tylko w tych butach tylko od paru lat , dlatego w szkole jestem zmuszony chodzić w sandałach
? raz w tygodniu używam peelingu do stup. Oczywiście codziennie pod prysznicem dokładnie je myje i rzadziej jakiś krem. „Paznokcie u stop obcina sie prosto, zeby uniknac wrastania. " prosto czyli ??? mi pare razy wrósł paznokieć i to nie jest przyjemne zwłaszcza jak się zatnie przy wycinaniu i trzeba parę razy dziennie dezynfekować .

To chyba by było na tyle się troche rozpisałem mam nadzieje że odpiszesz na większość punków
Pozdrawiam

Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi
---
"Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" (J.Tuwim)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to chyba dla hajdukow z o-zone to dobre, ja takich gowien nie uzywam (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 802
O –zone zgadzam się pedałki. Moje założenie treningu to wysportowana sylwetka NA PEWNO NIE CHCE wyglądać jak jakiś metroseksualista ale jeszcze bardziej jak jakiś zrogowaciały itd. przerośnięty człowieczek którym jedyny atutem są przerośnięte mięsnie

Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi
---
"Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" (J.Tuwim)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
1. W tym samym temacie na którejś z podstron ktoś podawał info o podstawowym sposobie rozróżniania typu cery.
2. Polecam zakup peelengiu przeznaczonego do twarzy, bo jak wiadomo skóra na twarzy jest delikatna, mimo że najbardziej odsłonięta
3. Krem najlepiej dobierać pod konkretny typ cery. Jeśli chodzi o krem matujący, to używaj go rano, a na noc krem nawilżający (każdy typ cery potrzebuje nawilżenia, a w przypadku matowego jest ono słabe).
6. Nie znam żadnych takich wynalazków, ale polecam krem do rąk Neutrogeny z dużą zawartością gliceryny (ok 12 zł, jest bardzo wydajny).
7. Może pomóc zakup butów z wkładką pochłaniającą wilgoć. Natomiast normalne buty staraj się nosić raz na dwa dni, tak aby miały dzień na wywietrzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 802
Zawrze wietrze buty za oknem jak nie pada stosuje jakieś talki itp., Ale nie za każdym razem
I nic nie działa

Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi
---
"Żyj tak, aby znajomym twoim zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" (J.Tuwim)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

alternatywa wleczeniu blizn

Następny temat

20 Erisa czy Garnier Czysta Skora? A moze cos innego?

Wiecej