SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O POMOC W OCENIE MOJEGO POMYSLU NA SZCZUPLEJSZA SYLWETKE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2253

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3971
Wiele razy próbowałam schudnąc i faktycznie udawało mi sie , ale niestety tylko na chwile wstyd sie przyznac ale byłam zwolenniczką diet "cud" chociaz od dwóch lat zadnej takiej diety nie przerabiałam , ale jakoś cięzko mi się zabrać za siebie . Wykupiłam juz 2 razy diete , ale nie potrafie sie niestety tego trzymać bo czesto jest coś czego nie lubie , albo poprostu dieta była zbyt droga dla mnie. I nie ukrywam że nie moge spędzic poł dnia na gotowaniu. Postanowiłam ze bede poprostu sie trzymać tego żeby nie przekorczyc 2000 kcl przy wadze 81kg 172 cm i jesc dziennie powyzej 100 gram białka dodam mój dzisieejszy jadłospis poprostu jadłam na co miałam ochote ale kaloryczności nie przekroczyłam . Tylko zastanawiam się czy nie mam za dużo wegli bo strasznie mi cięzko nie jesć przede wszytkim chleba ( jem zawsze ciemne pieczywo ) . Trenuje na siłowni od miesiąca narazie udało mi sie zgubic przez tten miesiąc 3,5 kg troszke maloale i tak jestem zadowolona bo wiem ze czasai sobie pozwalałam na grzeszki . Na silowni trenuje siłowo póki co wyglądało to tak ze cwiczylam tylko posladki brzuch nogi plecy sporadycznie ręce . Ostatnio znalazłam tu na stronie po treningu.pl Cwiczenia dla kobiet na siłowni i zaczynam cwiczyć obwodowo a na sam koniec robilam zawsze trening hit na biezni przez 15 min 1min- marsz : 1 min bieg. A na koniec cwiczenia rozciągające. Bardzo mi zalezy na tym , aby w koncu dotrzec do swojego celu . Dodaje moj dzisiejszy jadłospis i prosze o ocene . Zjadłam dzisiaj akurat szarlotke bo miałam na nia ochot e ale ilosc białka zachowałam i bilansu kalorycznego tez sie trzymałam .





Zmieniony przez - Mirta w dniu 2017-12-09 17:55:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Jest taka opcja. Może nie będę usuwał ale ten po prostu zamknę, żeby tu już więcej nikt nie pisał.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-12-11 14:54:15

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3971
Nie potrafie dodac ankiety, kiedy daje dodaj ankiete pojawiaja sie mi cyferki i nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3971
Lat: 26
wzrost:172 cm
waga- 81kg
obwod bioder 104
obwod bicepsa- 31
obwod pod biustem- 97
obwod biustu-101
obwod przedramienia- 27
obwod tali - 91
obwód uda - 62
obwód łydki -41

Na nic nie choruje nie przyjmuje zadnych leków .





Zmieniony przez - Mirta w dniu 2017-12-09 18:12:53

Zmieniony przez - Mirta w dniu 2017-12-09 18:13:16

Zmieniony przez - Mirta w dniu 2017-12-09 19:57:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html ankietę kopiujesz i wypełniasz swoimi danymi i wtedy wrzucasz jako normalnego posta a nie ankietę na gorze strony

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3971
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Mirta
WIEK: 26
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 1 miesiąc w ostatnich 4 latach miałam czeste chwilowe przygody ze siłownią miesą dwa. Chociaż bardzo lubie cwiczenia siłowe.

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 81
WZROST: 172
OBWÓD RAMIENIA: 31
OBWÓD ŁYDKI: 41
OBWÓD UDA: 62
OBWÓD BIODER: 104
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 107
OBWÓD TALI 91
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 101

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Chce przede wszytkim schudnąć i wyrobić sobie sylwetke sportową.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: Tak kwas omega i przed treningiem L-KARNITYNA: 4000 MG
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) Tak rózne dziwne diety typu dieta "cud" (dieta kapuściana , kopenhadzka, dukana) ostatni raz z dwa lata temu .

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? Białek powyzej 100 g dziennie do 2000 kcl
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? chudne

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE Tak

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
Moj obecny trening głownie skupiałam sie na nogach pośladkach brzuchu plecach sporadycznie na rękach , po każdych ćwiczeniach trenig Hit 15 min na bieżni

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.


Zmieniony przez - Mirta w dniu 2017-12-09 20:45:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
W zrzucie diety masz sam chleb tylko to jesz?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3971
Nie nie , akurat taki dzień miałam że wszytko z chlebem jadłam . Tak jak pisalam powyżej jem wszytko na co mam ochote znaczy staram sie się żeby zachowac bilans kaloryczny oraz żeby miec wystarczająco dużo białka. I własnie sie zastanawiam czy to dobry pomysł i czy za duzo wegli nie jem dodam tutaj przykładowy jadlospis z wczoraj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3971
Załozyłam drugi post odnośnie treningu , zakładając temat również pokazałam jak sie mniej wiecej odżywiam bo wiem że to istotne . W sumie mogłam w tym samym poście umieścić pytanie nie zakładając nowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No byłoby rozsądniej robić to wszystko w jednym temacie. a tak się robi lekki chaos i zamieszanie. następnym razem pisz wszystko w swoim dzienniku. Łatwiej to ogarnąć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3971
OK w takim razie przepraszam za wprowadzenie troche chaosu jeśli sie da to proszę o usunięcie tego tematu a zostane tylko przy tym drugim ( jeśli jest taka opcja).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Asia9X - dużo do zmiany...

Następny temat

DT Walczę, żeby w końcu się polubić.

WHEY premium