SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Nieustępujący ból wszystkich stawów.

Wysłana -
Witam. MAM 16 lat. Z bólem stawów zmagam się już od pół roku. Na siłowni ćwiczę ok 1 roku. Mój ból stawów tak naprawdę zaczął się od boli odcinka lędźwiowego, ale już nie odczuwam tego bólu, wystarczyło rozciąganie. Jednak jeszcze wtedy tego nie wiedziałem i wciąż ćwiczyłem. Niedługo potem zaczęły mnie boleć kolana , potem reszta stawów. Po jakimś czasie zrobiłem przerwę. Ok 3 tygodni, nie wiele dała. Ćwiczyłem dalej. Ból nie był aż tak duży ale wciąż był. Znowu zrobiłem przerwę nie cwicze już 1.5 tygodnia i jest gorzej niż wtedy gdy ćwicze. Ból stawów jest większy niz gdy ćwiczyłem. Prosiłbym o jakąś pomoc. Przerwa powinna przecież pomoc a tu nic. Bola mnie wszystkie stawy a jak no zacznę masować jakaś kość lub chociaż kość nosa po jakimś czasie czuć ból. Na kościach nosa nawet!!!

Ćwiczenia wykonuje poprawnie technicznie , co prawda przez pierwsze trzy miesiące tak nie było, ale wtedy pracowałem z malutkimi ciężarami. Potem się zainteresowałem technika i teraz można powiedzieć cały czas szlifuje ja. No z filmików Athlean X ten Jeff to się naprawdę zna.

Proszę was o jakąś rade. Może też ktoś z was tak miał. Do lekarza się wybiorę niedługo, ale nie wiem czy będzie w stanie coś zaradzic, jak byłem na RTG kręgosłupa stwierdzono u mnie skolioze lekka , gdy byłem u fizjoterapeuty okazało się że tak naprawdę trochę krzywo stanalen , a kręgosłup mam prościutki. W dodatku na zdjęciu było widać lekkie przekrzywiony miednicy więc....

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Rozumiem Cie doskonale.
Spróbuj do rodzinnego, potem może reumatolog
Wysłana -
Też miałeś takie coś? Jak to wyleczeć czy cos?
Wysłana -
kup flexa na stawy możę coś pomoże.
Wysłana -
Może flex na stawy się przyda

http://www.sfd.pl/sklep/Nutrend_Flexit_drink-opis108.html?gclid=CjwKEAjwpJ_JBRC3tYai4Ky09zQSJAC5r7ruUwLa_MPcNd9AEczeACkqW0fBz_SM8lq8wlby0rLaSBoCYfTw_wcB


Zmieniony przez - Yuri123 w dniu 2017-05-26 23:10:44
Wysłana -
Pieszesz o kręgosłupie oraz stawach kolanowych co może być ze sobą jak najbardziej powiązane ale też to że problem jest bardziej globalny więc to sprezycuj gdzie dokładnie odczuwasz doleglwiości bólowe ? Tak jak w tytule dotyczy to wszystkich stawów ? Występują również bóle mięśniowe ?
Wysłana -
Nie , tylko stawy. Ale tak , chodzi o wszystkie. Kolana łokcie nadgarstki. Flex nic nie pomógł, używałem, nic się nie poprawiło. Ból można określić jako mocno dokuczliwy. Nie jest bardzo mocny , ale wciąż się utrzymuje. Chyba że podczas wysiłku fizycznego , wtedy zanika. Kolana bolą już mocniej.
Wysłana -
Flexit nie zaszkodzi ale traktować go jako lekarstwo to błąd.
Mam podobne bóle mięśni, do tej pory nikt mi nie może powiedzieć skąd się one biorą.
Wysłana -
I ćwiczysz ? Ile masz lat btw? Może to bóle wzrostowe ale nie jestem pewien.
Wysłana -
Lat 24. Nie ćwicze.
Wysłana -
ob, crp, rf mógłbyś sobie zbadać w labie. flexa bym odpuścił na razie
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź