SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieustępujący ból wszystkich stawów.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. MAM 16 lat. Z bólem stawów zmagam się już od pół roku. Na siłowni ćwiczę ok 1 roku. Mój ból stawów tak naprawdę zaczął się od boli odcinka lędźwiowego, ale już nie odczuwam tego bólu, wystarczyło rozciąganie. Jednak jeszcze wtedy tego nie wiedziałem i wciąż ćwiczyłem. Niedługo potem zaczęły mnie boleć kolana , potem reszta stawów. Po jakimś czasie zrobiłem przerwę. Ok 3 tygodni, nie wiele dała. Ćwiczyłem dalej. Ból nie był aż tak duży ale wciąż był. Znowu zrobiłem przerwę nie cwicze już 1.5 tygodnia i jest gorzej niż wtedy gdy ćwicze. Ból stawów jest większy niz gdy ćwiczyłem. Prosiłbym o jakąś pomoc. Przerwa powinna przecież pomoc a tu nic. Bola mnie wszystkie stawy a jak no zacznę masować jakaś kość lub chociaż kość nosa po jakimś czasie czuć ból. Na kościach nosa nawet!!!

Ćwiczenia wykonuje poprawnie technicznie , co prawda przez pierwsze trzy miesiące tak nie było, ale wtedy pracowałem z malutkimi ciężarami. Potem się zainteresowałem technika i teraz można powiedzieć cały czas szlifuje ja. No z filmików Athlean X ten Jeff to się naprawdę zna.

Proszę was o jakąś rade. Może też ktoś z was tak miał. Do lekarza się wybiorę niedługo, ale nie wiem czy będzie w stanie coś zaradzic, jak byłem na RTG kręgosłupa stwierdzono u mnie skolioze lekka , gdy byłem u fizjoterapeuty okazało się że tak naprawdę trochę krzywo stanalen , a kręgosłup mam prościutki. W dodatku na zdjęciu było widać lekkie przekrzywiony miednicy więc....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Rozumiem Cie doskonale.
Spróbuj do rodzinnego, potem może reumatolog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też miałeś takie coś? Jak to wyleczeć czy cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5089
kup flexa na stawy możę coś pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5089
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pieszesz o kręgosłupie oraz stawach kolanowych co może być ze sobą jak najbardziej powiązane ale też to że problem jest bardziej globalny więc to sprezycuj gdzie dokładnie odczuwasz doleglwiości bólowe ? Tak jak w tytule dotyczy to wszystkich stawów ? Występują również bóle mięśniowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie , tylko stawy. Ale tak , chodzi o wszystkie. Kolana łokcie nadgarstki. Flex nic nie pomógł, używałem, nic się nie poprawiło. Ból można określić jako mocno dokuczliwy. Nie jest bardzo mocny , ale wciąż się utrzymuje. Chyba że podczas wysiłku fizycznego , wtedy zanika. Kolana bolą już mocniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Flexit nie zaszkodzi ale traktować go jako lekarstwo to błąd.
Mam podobne bóle mięśni, do tej pory nikt mi nie może powiedzieć skąd się one biorą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ćwiczysz ? Ile masz lat btw? Może to bóle wzrostowe ale nie jestem pewien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Lat 24. Nie ćwicze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
ob, crp, rf mógłbyś sobie zbadać w labie. flexa bym odpuścił na razie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy z tricepsem

Następny temat

Zincteral-Jak zażywać ?

WHEY premium