SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-Nietypowa sytuacja- HCG kiedy i ile

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
Witam ,postaram się krótko przedstawić moją sytuację.
No więc mam 19 lat,nieco ponad rok temu rozpocząłem hormonalną terapię zastępczą pod nadzorem lekarza endokrynologa.Na początku były to dawki 100mg Testosteronum Prolongatum raz na 2tygodnie,później sam sobie zwiększałem delikatnie,bez wiedzy lekarza.W końcu lekarz chciał całkowicie wycofać testosteron ,ja się nie zgodziłem ,ponieważ bałem się ,że wszystko będzie jak przed przyjmowaniem testosteronu(a było okropnie).Dodatkowo badania wykazały ,że jestem bezpłodny więc nie mam nic do stracenia.Zerwałem kontakt z lekarzem,chcę dalej przyjmować testosteron - obecnie 100mg/tydzień mi wystarcza.
W ostatnim czasie zrobiłem też jeden cykl(T.Propionat 100mg eod)no i jądra trochę się zmniejszyły.
Ile wbić HCG - zaznaczam ,że nie chodzi o odblok,testosteron przyjmuje dalej,chcę tylko co jakiś czas wbijać HCG ,żeby jądra jako tako wyglądały.Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699668
leczysz się na własna rękę?
co Ci ma dać zwiększenie dawki do 100mg week?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
Tak,leczę się na własną rękę.Nie widzę w tym nic dziwnego,przecież na forum też jest kilka osób,które biorą testa bez offu już kilka lat tyle ,że w większych dawkach.
Tak jak pisałem nie zależy mi już ,wcześniej wstrzymywałem się jeszcze z większymi dawkami,ze względu na plemniki.Od kiedy dowiedziałem się ,że i tak nie będę mógł mieć dzieci nieco zwiększyłem dawkę,wszedłem na wspomniany cykl ,a teraz zamierzam przejść na suste.Chcę po prostu cieszyć się życiem.
Nie pytałem o dawki,no ale ...
Po co mam zwiększać jak na razie wystarcza mi 100mg e7d?Co mi daje?Po prostu wystarcza ,do normalnego funkcjonowania.Nie jest jak na bombie ale też nie chodzę przygnębiony,i wkur.. na wszystko i wszystkich.
Od nowego roku przejdę na mixa,bo enan mi się kończy.Mam już 3 flakony testo blenda z phoenixa.

To jak z tym HCG?

Zmieniony przez - megadeef w dniu 2010-12-18 15:28:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
Odświeżam.
Nikt nie umie mi pomóc?
Myślałem o 500iu e2d przez 2 tygodnie,co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 246 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5256
To Ty chcesz się underami leczyć,tym bardziej bez wiedzy lekarza???chore to moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
Nie prosiłem o moralizowanie.A testosteron zawsze będzie testosteronem,nieważne czy robi go Jelfa czy Phoenix.Miałem brać omke,ale po ostatnich zawirowaniach wokół tego środka bardziej pewny jest mix z Phoenixa,który zbiera od początku pochlebne opinie.

A Ty norb16 jak nie znasz odpowiedzi na zadane pytanie,to siedź cicho i nie pisz głupot ,a tym bardziej nie obrażaj mnie.

Temat do zamknięcia,zapytam na zagranicznym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Tak jak napisałeś 500IU c2d i 2 tygodnie powinny wystarczyć, sam zobaczysz. Ja jednak na Twoim miejscu poszukałbym innego lekarza, będzie miał na Ciebie oko, wyśle czasem na badania i recepty na Prolo dostaniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
jesli chcesz ciagnac hcg dlugo i trzymac jaja w formie to 500iu dwa razy w tyg ciagnij , jesli chcesz szybko podniesc jaja do formy to przez 3 tyg 1000iu eod lub 2000iu e3d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odbloczek Po Cyklu Prop ~Tren

Następny temat

Jaki prohormon na pierwszy cykl

WHEY premium