SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

'Nieczysta' dieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Ja podchodzę do diety na luzie bazuje na zdrowych produktach ale raz na jakiś czas pozwolę sobie na coś syfiastego I wliczam to w zapotrzebowanie. To chyba najlepszy sposób żeby jako amator nie dac się zwariować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
a ja popieram slowa pewnego lekarza z doktoratem - jesli ze swojego 100% maksymalnie 1/3 bedziesz robil "zle" to i tak jest dobrze.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
youtubecn11
Ja podchodzę do diety na luzie bazuje na zdrowych produktach ale raz na jakiś czas pozwolę sobie na coś syfiastego I wliczam to w zapotrzebowanie. To chyba najlepszy sposób żeby jako amator nie dac się zwariować.
tez tak uwazam i robie tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ogolna psychologia jedzenia jest rowniez niezwykle istotna

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Nie można popadać ze skrajności w skrajność . Trzeba zachowywać zdrowy rozsądek . Pozatym życie nie może się kręcić tylko koło siłowni i sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak nie masz zamiaru pracować nad sylwetką to jedz co chcesz. Pamietaj że dietą można poprawić wiele aspektów zdrowotnych
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana planu jak to zrobic?

Następny temat

Wyjście z długotrwałej redukcji

WHEY premium