SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-Mr.OLYMPIA 2012- (Live Stream - str.1)

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1965 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731734



Juz za 9 dni(od 27.09 do 30.09)w Las Vegas, Nevada, rozpocznie sie najwazniejsze wydarzenie roku w swiecie kulturystyki - Mr. Olympia 2012. W czwartek - spotkania z fanami i konferencja prasowa. W piatek prejudging w sobote final.
Oprocz konkursu kulturystycznego, ktory nas najbardziej interesuje, impreza ta bedzie miec w swoim programie wiele innych konkurencji sportowych a takze spotkania zawodnikow z fanami, seminaria i targi. Warto rowniez wspomniec ze pula nagrod pienieznych wzrosla do 900.000 $ dla konkurencji - Mr Olympia, Ms. Olympia, Fitness Olympia, Figure Olympia, Bikini Olympia i 212 Olympia Showdown. Rowniez obszar Expo powiekszyl sie o dwa dodatkowe budynki w kompleksie Las Vegas Convention Center.
Jesli chodzi o same zawody Mr. Olympia, to jak wszyscy zaintertesowani wiedza, nie zobaczymy w tym roku w konkursie naszego jedynego pro - Roberta Piotrkowicza. Robert pomimo swietnego, drugiego miejsca w zawodach Nordic Pro nie zakwalifikowal sie ( w mysl nowych zasad ) do konkursu.
W konkursie nie zobaczymy rowniez - Jay'a Cutler'a, Victor'a Martinez'a, Cedric'a McMillan' i w 212 Kevin'a English'a
Wszyscy ci zawodnicy postanowili ze wystartuja w nastepnym roku. ( Cedric i Victor - AC 2013) O powodach tej decyzji mozna przeczytac w tematach tych zawodnikow w dziale.

Oficjalna strona:
http://www.mrolympia.com/index.html

Live Stream:
http://streaming.bodybuilding.com/2012-olympia-webcast/

Promo:





Zawodnicy zakwalifikowani:

Mr.Olympia
Phil Heath, USA
Jay Cutler, USA
Kai Greene, USA
Victor Martinez, Dominican Republic
Dexter Jackson, USA
Ronny Rockel, Germany
Lionel Beyeke, France
Branch Warren, USA
Dennis Wolf, Germany
Evan Centopani, USA
Michael Kefalianos, Australia
Johnnie Jackson, USA
Cedric McMillan, USA
Bill Wilmore, USA
Juan Morel, USA
Essa Obaid, UAE
Shawn Rhoden, USA
Roelly Winklaar, Netherlands
Toney Freeman, USA
Ben Pakulski, Canada
Hidetada Yamagishi, Japan
Baitos Abbaspour, Iran
John Delarosa, USA
Fred Smalls, USA


OLYMPIA Showndown 212
Kevin English, USA
James Lewis, England
Jose Raymond, USA
Jaroslav Horvath, Slovakia
Stan McQuay, USA
Lyndon Belgrave, Barbados
Fernando de Almeida Noronha, Brazil
Tricky Jackson, USA
Angel Manuel Rangel Vargas, Mexico
Petr Vanis, Czech Republic
Al Auguste, Haiti
Lukas Osladil, Czech Republic
Jamal Ahmed Elmadawy, Kuwait
David Henry, USA
Curtis Bryant, USA
Eduardo Correa da Silva, Brazil
Marco Rivera, USA,
Raul Carrasco Jiminez, Spain
Shaun-Joseph Tavernier, England
Gaetano Cisternino, USA
Derik Farnsworth, USA








Zmieniony przez - Possible w dniu 2012-09-18 20:09:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Podobno są filmy w wysokiej jakości z finałów ale nie mogę znaleźć, podrzuci ktoś linka? Na YT widziałem ale słabo to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
nie moge sie juz doczekac. w 212 sami al haddad jeszcze bedzie, a w main event victor nie wystartuje. i oczywiscie cutlera nie bedzie i englisha w 212

Zmieniony przez - niptuck w dniu 2012-09-18 20:17:37

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
W 210 zapowiada sie bardzo ciekawy konkurs-będa tam przedstawiciele zupełnie inych sylwetek niz amerykańscy mistrzowie:Jaroslav Horvath i Lucas Osladil-reprezentuja typ kulturysty bardziej harmonijnego,nawiązującego do bardziej sylwetek z lat 70',80,niz potężnego mięśniaka.

Ciekaw jestem jak to ocenia sędziowie pro i jak ci zawodnicy wypadną w takim towarzystwie pro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1965 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731734
Zapomnialem napisac - Jaroslav Horvath nie wezmie udzialu w zawodach. Problemy zdrowotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Wreszcie jest temat, ostatnie odliczanie rozpoczęte

szkoda, że Słowak nie wystartuje. Ostatnio właśnie ogladałem jego treningi na YT, bardzo harmonijnie rozwinięty zawodnik.
Czyli Sami startuje, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Jeśli Kai ma kiedyś zgarnąć tytuł to tylko teraz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Sami z tego co wiem niestety nie startuje. Nie zakwalifikował się, miał zbyt małą ilośc pkt. Chyba że zmieniło się coś po tym, jak English się wycofał

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Szkoda Samiego, bo mógłby na tej MrO powalczyć, ale co się odwlecze to nie uciecze

A jeśli chodzi o wagę ciężką to tylko błąd Phila może odebrać mu tytuł, choć Greene będzie walczył o ile wyjdzie w niesamowitej formie, ale podejrzewam, że Wolf może zaskoczyć i wejść do TOP 3 tylko czyim kosztem...
Ja widzę to tak:
1. Heath
2. Greene
3. Wolf
4. Warren
5. Centopani
6. Rhoeden/ Beyeke/ D.Jackson

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Ja bym obstawial tak:
1. Heath
2. Greene
3. Warren
4. Wolf

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 173 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Mam marzenie, kloc Warren poza top3.

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ja tak jak seba, z tym że Branch drugi a Kai trzeci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luzne spojrzenie na kulturystyke PRO

Następny temat

Niekończący się konkurs: Body&Power Fan

WHEY premium