SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"MASA"- czas start!!!

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Cześć!
Dnia 12 pażdziernika zaczynam nowy etap w swoim życiu. Mianowcie, zrobię 20 kg "masy". Do kiedy? Planuję rozłożyć to 12 marca 2016. Chciałbym robić 1kg/tydzień + 2tyg zapasu. Waga na dzisiaj 85,5kg. Zdjęcie wrzucę na dniach do porównania, żeby później nie było że jakiś fake :D.
Piona!
Śledźcie mój profil.
Komentujcie/
etc.
H5!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Waga już 87kg na budziku





Zmieniony przez - silvano94 w dniu 2015-10-26 20:14:09
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
tylko sie nie zalej dziku!bo zycie na redukcji nie jest kolorowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
jak tam masowanie sie, idze po mysli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33029 Napisanych postów 23138 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277986
Bede podglądał - ambitny plan, ja wystartowałem w podobnym okresie i tez planuje do konca marca mase ale założyłem sobie za cel+ - 8kg a jak wyjdzie to zobaczymy:) .

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Obecna waga na zdj. to 90.5kg. Narazie jestem mega zadowolony

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik konkursowy- rutkow i seba- MASA drogowskazem celu

Następny temat

Dziennik NIE-konkursowy monkey&monkey na masie - aktualizacja str 25

WHEY premium