SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Lalkowicz moja droga do BB. od 15 str."

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2389
Musisz podać plan na bary i łapy szczegółowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19901
zayebista sylwetka, gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
Jak dla mnie elegancko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Fajnie, tylko wrzucaj więcej zdjęć, bo temat poleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55326
jak panowie wyzej, barki i lapy elegancko:) daj wiecej fot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
chciałbym takie barki . :D Sog oczywiście , klata też mi się podoba . Ćwiczysz jednym ciągiem , czy robiłeś jakieś przerwy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Jestem nowicjuszem na forum, do tej pory jedyne czytałem i może to głupio zabrzmi ale nie wiem jak dodać kolejne zdjęcia więc jeżeli ktoś mnie oświeci dodam coś na czasie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509


Plecy dziwnie wyszły ogólnie to dość marnie ale na usprawiedliwienie dodam że fotograf był kiepski i fotkę robił lekko z dołu a i ja nie przyjąłem odpowiedniej pozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509


Kolejne z przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22428
daj: nogi, klate przodem, plecy luzem. Sog czeka boo jak na razie zapowiada sie konkretnie;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI III MISTRZOSTW SFD W KULTURYSTYCE oraz MISS SFD

Następny temat

ja - foty / premiera po 10 latach

WHEY premium