SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)lithium / see you on the dark side of the moon

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Ladies SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Na początek ankieta:

Wiek :19
Waga :ok 57, nie mam warunków by odpowiednio się zważyć
Wzrost :167
Obwód w biuście :86
Obwód pod biustem :75
Obwód talii w najwęższym miejscu :70-72
Obwód na wysokości pępka :81
Obwód bioder :90
Obwód uda:56
Obwód łydki34,5
W którym miejscu najszybciej tyjesz :brzuch, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz :ręce
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)siłownia, 2-3 razy w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie:jogurt z owsianymi, jaja, generalnie śniadanie składnikowo niewiele różni się od obiadu
Co lubisz jeść na obiad :mięso, ryby, jaja z warzywami
Co jako przekąskę : orzechy, orzechy i jeszcze raz orzechy i marchewki, suszone śliwki i morele
Co jako deser :nie jadam
Ograniczenia żywieniowe :nie lubię soków, nie jem białego pieczywa (bo też nie lubię)
Stan zdrowia :średni
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, kiedy będzie ciepło wejdzie więcej aero bo wolę ćwiczyć na świeżym powietrzu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :-
Stosowane wcześniej diety : -

A teraz o mnie
Moja historia jest długa i kręta jak dzikie węże. Jestem po prostu....trochę bardziej wrażliwym niż przeciętny Kowalski człowiekiem. Zaliczyłam kilka epizodów depresyjnych, pobyt na oddziale zamkniętym, ED w wyniku których schudłam ok, 15kg które później w przeciągu roku odzyskałam z nawiązką. Wagę obecną utrzymuję od ok. roku nie czuję się z moim ciałem najlepiej ale toleruję je jakoś. Siłowo ćwiczę od kilku miesięcy, głównie dla przyjemności i lepszego samopoczucia. Cały czas przyjmuję leki ponieważ nie miesiączkowałam oraz antydepresanty, badam się obecnie na tarczycę....dlatego nie mam wielkich oczekiwań co do kształtowania mojej sylwetki ponieważ w środku muszę mieć niezły bajzel...ale miło byłoby zobaczyć ładny zarys mięśnia.
Zakładam dziennik bo....fajnie, że można liczyć na porady ekspertów w zakresie odżywiania, treningów....chcę trzymać ładną miskę i ogólnie przestać czuć, że siedzę w wielkim....no wiadomo.
W najbliższym czasie wkleję plan treningu, będę zamieszczać wypiski michy (tylko bez liczenia kcal, ok?), liczę na wasze wskazówki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Lithium zajrzyj do mnie, trzeba mnie poustawiać do pionu. Zostaw mi też namiary na dziennik konkursowy będe kibicował

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Witam
Fajnie, że zdecydowałaś się założyć dziennik, na pewno będzie to pomocne w monitorowaniu diety i treningu
Nie jesteś sama z ed, kilka dziewczyn, w tym ja miało różne epizody zaburzeń odżywiania, tak więc na pewno możesz liczyć na wsparcie
Życzę Ci powodzenia i dużo siły w dążeniu do celu. Wiem, że będzie ciężko ale wszystko jest do zrobienia
Trzymam kciuki bardzo mocno :)

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to witam oficjalnie w dziale Ladies

Standardowo, prosimy o zdjęcia sylwetki

Wypiski dawaj, jak się nie odchudzasz i nie chudniesz/nie tyjesz, kaloryczniści z miski podawać nie musisz.
Treningi też wpisuj. Zobaczymy, może da się coś podrasować

A jak nam zaufasz i będziesz słuchać, to postaramy się naprawić Cię tak, żeby okres wrócił, samym tylko przestawieniem twojego sposobu jedzenia


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-01-13 22:22:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Masz fajny tytul dziennika i najwyrazniej fajna sylwetke, bede kibicowac

W kwestii okresu- mialam eee...no taki epizod jak Ty, z wagi 57kg (183cm wzrostu) musialam wrocic na 72kg (nazwijmy to naturalna waga), zeby okres sam wrocil- po 9 miesiacach bez lekow. Bedzie dobrze.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-01-13 22:26:47

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Dziękuję, bardzo doceniam że chcecie mi pomóc :) zdjęcia postaram się wkleić jak najszybciej, najpóźniej będę w weekend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
wrong....przez prawie 3 lata utrzymywałam wagę ok. 38kg, właściwie ledwo dostałam okresu, a już go straciłam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
To nie miejsce na zwierzenia tego typu, ale uwierz mi, ze wiem o co chodzi. Moja matka byla przytomna i zakazala mi wtedy brac leki i faktycznie, jak zaczelam normalnie jesc, przytylam (ale zdrowo- sport + dobre, zdrowe jedzenie) i doszlam do normalnej, acz szczuplej sylwetki i pewnie sie wyluzowalam to okres wrocil.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co się dzieje z tarczycą? Jeśli masz już jakieś wyniki to wrzuć, bo one są dość istotne.
Wrzucaj tu rozpiski swojego jedzenia, to będę sprawdzał.
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Życzę powodzenia

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Morales, mam podwyższony poziom TSH - 4,53 kiedy norma wynosi od 0,28 - 4,2 i podejrzenie niedoczynności, w poniedziałek wybieram się do endokrynologa.

Dziś micha:
I. tunczyk, wasa, pomidor, migdały
II. jabłko, kawa z mlekiem
III. kaki
IV. zapiekanka (jaja, cukinia, pieczarki,szczypiorek, czosnek, oliwa)kosmetyczna ilość sera i nieprzyzwoita keczupu
V.pieczony indyk,ok 10g sera, marchewka, orzechy laskowe


Dziś dzień nie treningowy ale zamieszczam ogólny plan mojego treningu:

I dzień
-rower
-suwnica
-opad tułowia w przód z gryfem na barkach
-przysiad z piłką
-wspięcia na palce
-wiosłowanie hantlami w podporze tułowia
-ściąganie drążka do karku
-rzymska ławka
-wyciskanie sztangi
-rozpiętki
- arnoldki
-uginanie młotkowe
- brzuch
-rower

II dzień
-rower
-przysiad ze sztangą
-przysiad izometria
-odwodzenie
-ściąganie drążka do klatki
-kozioł
-wyciskanie hantli
-rozpiętki
-przyciąganie gryfu do brody
-linki wyciąg górny
- wznosy bioder w leżeniu tyłem
-ugięcia ramion wyciąg dolny
- wyprosty przedramion za głowy jednorącz
-brzuch
-rower


4 serie po 15 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedoczynność, czyli problemy z tyciem i trzymaniem sylwetki. Nie będę się bardzo czepiał diety, bo nie jesz tragicznie. Wybierasz dobre produkty, ale powoli trzeba będzie zmieniać pewne rzeczy. Przede wszystkim zaopatrz się w tran. Taki zwykły z apteki i codziennie rano wypijaj małą łyżeczkę.
Drugi i trzeci posiłek to same owoce, czyli długa przerwa w dostarczaniu białka. Przynajmniej w jednym z nich powinnaś zjeść coś, co zawiera białko. Idealnie byłoby gdybyś do jednego z nich dodała kawałek mięsa lub ryby.
Napisz mi ile tego jesz, ile Ci kaloryczności wychodzi, OK?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla 15 latka

Następny temat

Masa - wygladam zalosnie. Domowy sposob

Wiecej