SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Kurza" klatka piersiowa, pytanie odnośnie ćwiczeń

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 132
Jak widać na zdjęciu mam tzw. Kurzą klatkę piersiową. Zdjęcie w koszulce bo bez koszulki za bardzo bym się wstydził tu wstawić. Chciałbym żeby ktoś z was, z tych doświadczonych w temacie coś mi doradził. Myślałem nad tym żeby wyrobić sobie mięśnie klatki piersiowej na tyle by zamaskowały one skutecznie tę wadę, bo dowiedziałem się od paru innych osób które też to mają że u nich mięśnie to zamaskowały. Znalazłem ćwiczenia w internecie i teraz ćwiczę codziennie na karimacie, i mięśnie brzucha, i mięśnie klatki piersiowej. Dodam jeszcze że do mojej kurzej klatki dochodzi też hiperlordoza oraz kifoza. Mam z tego powodu ogromne kompleksy, drażni mnie chodzenie w samych koszulkach bo tak jest to bardzo widoczne. Chciałbym z tym wygrać. Doradzicie mi coś związanego z ćwiczeniami, czy jak wyrobię se mięśnie brzucha (mam bardzo słabe obecnie, na tyle że z ogromnym trudem podnoszę dwie wyprostowane nogi do góry leżąc) to hiperlordoza zniknie? I chciałbym żebyście wyrazili swoją opinię na temat tego czy ta kurza klata rzeczywiście wygląda tak okropnie czy może ja przesadzam?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nic nie widać, fotki się daje bez ubrań, jak mozna coś ocenić jak jesteś ubrany, ćwiczenia muszą być odpowiednio ukierunkowanem najpierw musisz się przebadać, lekarz, fizjoterapeuta muszą ocenić stopien wady i powiedzą czy coś się da z tym zrobić czy operacja.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 132
Ta wystająca klata to dla ciebie nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Po takim zdjęciu się nie da nic ocenić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po takim zdjęciu to nic się nie da stwierdzić , jak chcesz żeby coś doradzić to daj normalne przód oraz profil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból stawu skokowego 2 lata po skręceniu.

Wiecej