SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł III

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607700
No ta ja też jestem
Ostatni etap, może coś w końcu uda się ruszyć Choć łatwo nie będzie, bo praktycznie co tydzień mam jakieś zawody
Wyciskanie w zakresie 5 powtórzeń to nie moja bajka z przyczyn zdrowotnych, więc wielu prób nie planuje. Z wykrokami też nie będzie łatwo, bo nogi po zawodach będą zmęczone. Także będzie ciekawie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Będzie ciekawie jak zawsze przy konkursach z Twoim udziałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607700
Zobaczymy

W kwestii diety i walki o kratę - wczoraj na kolacje zjadłam gofra z bitą śmietaną i owocami oraz całą pizzę
Nie ma to jak ładowanie przed startem

Trasa miała być 13km a podobno jest 16km (po górach!). Od rana leje a to oznacza mokre, bardzo śliskie a przez to bardzo trudne przeszkody. Wszystko wskazuje na to, że może być dużo rund karnych za niezrobienie przeszkód (ze śliskich łatwo się spada), więc może dojść kilka dodatkowych kilometrów. Czyli trzeba się nastawić raczej bliżej 20km O_O
W sumie nie jestem przygotowana na taki dystans ale zobaczymy jak będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
superkomensacja glikogenu przyda się w górach a na pewno nie zaszkodzi w kwestii kraty, wszystko zostanie spalone z naddatkiem

trzymam kciuki jak zwykle - daj czadu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
Kiedy patrzę na wykresy z tych mądrych zegarków to dziwię się dlaczego tak mało kalorii pokazują!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Kiedy patrzę na wykresy z tych mądrych zegarków to dziwię się dlaczego tak mało kalorii pokazują!

Bo tak malo sie spala, Janek nie widziales grubasow co ostro trenują kardio a i tak są grubi :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607700
kabo9
superkomensacja glikogenu przyda się w górach a na pewno nie zaszkodzi w kwestii kraty, wszystko zostanie spalone z naddatkiem



Muszę przyznać, że pierwszy raz tak się najadłam na noc przed biegiem i po mimo kiepskiego sniadania czułam sie super, energia była przez cały bieg Chyba będę to praktykować

Co do wykresów z biegania - spokojny bieg na niskim tętnie nie powoduje dużego spalania kalorii. Może na początku jak ktoś zaczyna biegać, ale z czasem organizm sie przyzwyczaja, a treningi maja własnie doprowadzic do jak najlepszej adaptacji Na pewno więcej się spala biegając po górkach - jest to element siły biegowej i tu mocno pracują mięsnie, ale w tym przypadku również chodzi o to, żeby przyzwyczaic mięśnie do takiej pracy.

Co do zadań konkursowych to na razie odpoczywam. Nie wiem czy uda się zrobic próbę z wykrokami w tym tygodniu. Planka pewnie spróbuję, na siłownie może też dotrę, żeby zrobić WL. Trochę mi nie pasują te ćwiczenia w perspektywie najbliższych startów. W sobotę miałam biec tylko 6km, ale mnie kusi, żeby po południu pobiec jeszcze drugi dystans 3km, pewnie dziś się zapiszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607700
Waga od 3 dni taka sama - 58,4kg. Fajnie by było na koniec konkursu zejść poniżej 58kg

Myślałam trochę nad dietą i będa jednak zmiany. Żle się czuję na niskich tłuszczach i jestem ciągle głodna. Mogę dokładać ww w nieskończoność a i tak chce mi się jeść. A jak węgli za dużo to łapie wodę. Dlatego tłuszczu będzie trochę więcej (ale tego zdrowego, nie zwierzęcego). Za to węgli będzie mniej. W dni bez treningu z lekkim bieganiem tylko z warzyw i owoców (w tym również ziemniaki, więc wcale tak mało nie wyjdzie ), a jedynie jak wypadnie trening góry czy bieganie po górkach to dorzucę ww z kaszy i ryżu. Zobaczymy jakie będzie samopoczucie i efekty.

Dziś próba planka, kiepsko wyszło, ledwo dwie minuty Czuję nie tylko brzuch, ale również nogi i łapy.
Zrobiłam też wykroki, niestety skończyła się pamięć na aparacie i wyłączył się w trakcie :'-( W sumie to trochę jak bieganie, tylko strasznie nudne
Filmy ogarnę później bo przez awarię sprzętową jest to dość skomplikowane.

Jeśli chodzi o zdjęcie sylwetki to wpadłam na pewien pomysł i będzie niespodzianka


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-06-06 07:08:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
przepraszam za nudne ćwiczenie , miałem zrobić wykroki chodzone, ale wtedy byscie narzekali że nie ma jak sfilmować tak jak z tą miarką

no i nie mogę się doczekać niespodzianki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607700
Chodzone rzeczywiście ciężko byłoby nagrać, ale chyba z obciążeniem były by lepsze, bo mniej by tego wyszło, albo maks ilość na czas A 10 minut wykroków w miejscu może się znudzić (wyszło by więcej gdyby aparat się nie wyłączył ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
z obciążeniem są jako opcja do wyboru więc można próbować co lepiej się opłaci w ostatecznym rozrachunku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 3

Następny temat

Krata na Lato 2018 moduł III miesiąc czerwiec

WHEY premium