SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs : 7 silnych tygodni z progresją + 30 kg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Tak długo się zmieniał,że w miedzy czasie kupił dom za zaoszczędzone pieniądze na jedzeniu- czyli dwa w jednym :)

Z tego co pamiętam-chyba schodził ze 187 kg do 130 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
To masz obsuwę,bo konkurs rusza od jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
jak ? co od jutra ? a gdzie powiadomki ??????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92723
Już dawno po konkursie, ale jako ciekawostka wrzucam moje podejścia pod ciężary maksymalne na jedno powtórzenie. Można sobie porównać jak przekłada się 5 powtórzeń na 1 w moim przypadku. Wiadomo u każdego może się to delikatnie różnic, w zależności od własnej charakterystyki włókien mięśniowych i sposobu trenowania.

Tutaj niestety przysiad przedni. Tylnego niestety jeszcze nie zrobiłem, ale niebawem spróbuję.

WL 5x125 kg => 1x142,5kg
MC 5x190kg => 1x210 kg

W MC liczyłem na więcej, co najmniej 220 kg. Jedynki robilem na sztywnej sztandzę, piątki na miękkiej. Myślę, że sztywna sztanga mocno osłabia takie ćwiczenie jak MC, stąd wynik poniżej oczekiwań.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cd. dyskusji z budowania masy mięśniowej po czterdziestce

Następny temat

Dziennik treningowy .Wzrost siły w systemie 5x5

Wiecej