SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARPACKIE SUPER MOCNE 9% I DOMAGAM SIE ZMIANY TEMATU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Nie bedzie o koksach. Zauwazylem cos niepokojacego w naszym dziale. Rozmawialem juz z wieloma osobami wypowiadajacymi sie na forum regularnie (co najmniej od kilku m-cy). Wszyscy oni (CO DO JEDNEGO!) stracili dziewczyny/kobiety (zazwyczaj na wlasne zyczenie).

Odp. mi szczerze - czy sfd to azyl dla frustratow, ktorzy uwazaja ze wszystko najwieksze juz i tak stracili, a koks to alternatywa? Jestem w szoku po prostu jak rozmawiam z niektorymi. To jest dokladnie taki stan, w ktorym nie chcialbym sie nigdy znalezc. Lepiej sie poczuje jak sie okaze, ze jednak nie jestem sam. Nie podaje zadnych nickow.

Pytam powaznie (kumpel pisze prace z psychologii -- moze cos wyciagnie dla siebie). Kazda szczera wypowiedz nagrodze sogiem.

Zmieniony przez - artlite w dniu 2004-06-30 01:25:26

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiscie nie zgadzam sie. Dla mnie sfd to zrodlo wiedzy jakiej nie znajde nigdzie w tak szybkim czasie jak i nie dosiegne porad w tak szybkim czasie. SFD RULEZZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nie wiem, czy ktoś się wypowie w tym poście - bo będzie to oznaczać, że tyczy się to właśnie ich.

Co do Twojego spostrzeżenia - to zauważyłem to na sobie - doping - wogóle cała kulturystyka dla mnie to zapełnienie czegoś czego już nie ma. Megatony koksu niekoniecznie - ale coś w tym jest. Anaboliki działają na mnie pozytywnie nastawiając mnie do życia. Abstrah**ąc od tematu - laska mnie rzuciła - wziąłem się za koks - czytałem kiedyś, kiedyś art jak pewien koleś - gdy był małym chłopcem był bity przez swojego ojca - efekt po kilku latach 150cm w klatce 59cm w bicepsie - prawie 300 na klatkę - pełen widocznych żył - patrzył w lustro i pomijając, że ciągle wydawał się być zbyt mały - mówił - że ojciec go już nigdy nie uderzy... a jeśli chodzi o kobiety - to h.uj z nimi -

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Pisze o tych, ktorzy nie tylko biora, ale sprawiaja ze forum jest wlasnie zrodlem wiedzy. No offense of kors.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Moze cos w tym jest, ze facet traci na samoocenie - a ze nie potrafi pomoc sobie inaczej to zaczyna rosnac?

Masz bro za odwage =) bo sog nie wejdzie.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Artlite, na pewno cos w tym jest. Tu w USA w jednym z talk-show w przerwie dali reklame "Czy zostalas rzucona przez chlopaka z powodu nadwagi, a teraz jestes szczupla i sexi, i chcialabys mu pokazac nowa siebie? Zglos sie do programu (i namiary)"

Sadze, ze sytuacja wcale nie jest inna u facetow. Nie mowie, ze kazdy kto zostal rzucony przez panienke bierze koks (armaggeddon bylby) ale po prostu zaczynaja szukac takich a nie innych powodow decyzji panny... a jak sam dobrze wiesz - najlatwiej wady znalesc w wygl zewn... no i dalej pewnie wiesz jak jest...

To jest moja opinia, rozkrecmy ten temat bo troche ten dzial robi sie monotoniczny (meta). Moze poszerzymy w koncu swoje koks-horyzonty, co? Artlite je rozszerza i za to mu sog ( o ile wejdzie )

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
Co sie tyczy dziewczyn, to w przeważającej wiekszości, nie przepadaja one za tym aby ich chłopcy brali ise za koks. Pamiętam jak sam zaczynałem, miałem fajn dziewczyne , na początku nawet nie miała nic przeciwko, bo zarysowały mi sie mięsnie, al póxniej już przestał jaj sie podobac. Musiałem sie tak kuc , aby nie było widać. Aż w końcu powiedziała, żebym wybierał miedzy nią a koksem. No i wybrałem. Powiedziałem jej żeby spi<erdalała! A teraz to róznie. Przeważnie jakies przelotne znajomości...

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
koks20 !! za ten tekst masz soga ... "kazała mi wybierać między nią a koksem, i wybrałem "
No coś w tym musi być, no mnie dziewczyna żuciła ale hmm raczej nie z powodu koxy ( w końcu niejestem zawodowym sterydzażem tylko przeszedłem jeden przeotny cykl) ani dla jakiegoś bydlaka ! chodź jak to było wyżej powiedziane o tym talk-show ! zobacz jak twoja za***ista laska cie zostawi dla jakigoś gościa który ma 56 w łapie 140 w klacie i jest za***iście wyrzeźbiony .. hmm to coś cie napędza żeby dążyć do tego !!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba wybrać co w życiu jest ważniejsze...

dlatego przerzucam się na odżywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Laseczki i koks nie trzymają się razem. Przynajmniej ja nie spotkałem.
Może i dobrze, bo 1 potwór w domu wystarczy.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Towar swoja droga...zreszta ja nie biore, ale najbardziej moja dziewczyna nienawidzi mojego komputera, nie ma sily ktora by mnie od niego mogla odciagnac na dluzej niz godzine, chyba ze spie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA

Następny temat

Pytanie odnośnie nolvadexu.

WHEY premium