SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1684
Mam 15 lat i niewiem co jest dlamnie najlepsze i zdrowe na schudniecie przy cwiczeniach czy fat burner, czy hca, czy cla, czy l-karnityna?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dosc grube uda. Duzy procent w tym to miesnie, ale niestety jest tez sporo tluszczu. W zwiazku z tym mam pytanie jakie cwiczenia najlepiej stosowac, zeby pozbyc sie go z nog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robisz mase czy rzezbe ? Ile cwiczysz ?
Jesli masz do wyboru tylko te srodki to lepiej nic nie bierz, bo to strata kasy.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1684
ćwiczę 2 razy w tygodniu zapasy a raz siłówkę. Czemu te substancje są złe i jakie inne byś mi proponował mając na uwadze mój wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze inaczej nie sa zle tylko malo skuteczne. Hmmmm ECA ci raczej nie polece bo jestes za mlody na moj gust. Moze aeroby i czerwona herbatke ktora zwie sie Pur Erh i podobno spala tluszcz. A jesli juz koniecznie musisz miec jakis srodek to ile sie nie myle to dobrym srodkiem nie bazujacym na ECA jest Metabolic Thyrolean. Musisz zapytac Cyberpakera w jego dziale! Ale skutecznosci tej substancji nie jestem w stanie potwierdzic bo jej nie przyjmowalem.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1684
Dlaczego nie eca i co to jest? A która z substancji które podałem w pierwszym moim tekscie jest najlepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
dobra ale nienapisales z czego chcesz schudnac
w tak mlodym wieku to ????
a jak juz cos to patrz eca w dziale suplementacja
i jestes zamlody na to

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mowilem

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
niedowiarkom trza powtarzac
nauczyles sie buziek

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1684
Chcę schudnąć z tkanki tłuszczowej na całym ciele a wogóle robie na rzeźbę który środek jest najlepszy z tych co podałem w 1 tekście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak juz chcesz tak koniecznie to powiem ze jak juz to bym bral(na chama) fat burnera albo hca.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A buzki juz umiem

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeśli nie HI-TEC ?

Następny temat

Zadowolenie z kreatynki :)))

WHEY premium