SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"It's like my church" - DT by Damian

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377


Mam na imię Damian, skończone miesiąc temu 21 lat Na siłowni trenuję od liceum, początkowo jak to u wszystkich zabrałem się za to od "tyłu" ( ) strony, bez ładu i składu. Słuchając internetowych, anonimowych ekspertów zmarnowałem sporo początkowego czasu. Teraz będzie jak w bajce Pewnie dnia przypadkiem trafiłem na osobę o imieniu i nazwisku; Adam Suker. Jak to mając w zwyczaju... zacząłem spamować mu skrzynkę na PW, potem słać wiadomości na @, a, że Adam okazał się być mega cierpliwy to sporo się nauczyłem. Później gdy zaczął się więcej wypowiadać na forach, brałem do serca sobie wszystkie rady jakie dawał innym użytkownikom i tak o to, w przeciągu 2-3 miesięcy zrobiłem więcej niż przez ich kilkanaście wcześniej. Pomimo tego, że nigdy go nie spotkałem osobiście, nigdy mu nie zapłaciłem za jakąkolwiek odpowiedź mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że gdyby nie On to nadal byłbym grubą, zalaną świnią, nie mając nic wspólnego z tym sportem. Ciężko będzie mi się kiedykolwiek mu odwdzięczyć, ale mam nadzieje, że spotka mnie kiedyś taka okazja Tyle słowem wstępnych opowieści o mojej karierze

Jeśli chodzi o moje wymiary, wage itd., krótko; mam je w 4 literach :P Dojrzałem na tyle do tego, że mogę sobie z czystym sumieniem korzystać przede wszystkim z lustra. Nie będę się więc rozpisywał jeśli o to chodzi.

Cel:

Na ten moment, w zwiazku z okresem jakże sprzyjającym budowaniu masy ( coraz bliżej święta = żarcie ) staram się dołożyć na siebie trochę cielska, tego mięśniowego mam nadzieję :P Przez wakacje przetransformowałem swoją sylwetkę z grubasa w fit człowieka i teraz nie chcąc chodzić ulanym powoli dokładam sobie kalorii do diety ( konsultując of kors co nieco z Adamem ).

Dieta:

1. 200g białek jaj + 20g żółtka + 15g odżywki białkowej + 100g mąki owsianej + 150-200g owoców
2. 200g białek jaj + 20g odżywki białowej + 75g płatków owsianych
3. 175g chudego mięsa + 75g makaronu/ryżu/kaszy + warzywa
4. 175g chudego mięsa + 100g makaronu/ryżu/kaszy/450g ziemniaków + warzywa
TRENING
5. 175g chudego mięsa + 100g makaronu/ryżu/kaszy/450g ziemniaków + warzywa
6. 200g twarogu chudego + 10g odżywki białkowej + 30g masła orzechowego

Trening:

Klatka + Biceps
Nogi
Barki + Triceps
Plecy

Trenuję 5x w tygodniu, co tydzień każda partia powtarzana jest w sobote.

Suplementacja:

- Odżywka białkowa
- Witaminy i minerały
- BCAA
- Pre Workout

Zdjęcia:

Początek:


Przed tegorocznymi wakacjami:


Kilka aktualnych:


Trochę fotek mojego przykładowego jedzonka:


Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2014-10-07 20:57:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
ale super przemiana, zazdroszczę! :D

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4410
Wow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Nakładaj mięcha bo warunki są mega dobre od BF poprzez kształt nóg , rozłożystość pleców, niezly tył barku, po przyczepy piersiowego - są na całej dlugości bez dziury na środku. Do tego równe kostki na brzuchu z "rowem" który podkreśla ich grubość. Ksztalty świetne, a tego nie zmienisz, przyczepów nie przestawisz, więc warunki sa rewelacyjne. Teraz rozsądnie dokładac rozmiarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hej - milo ze do nas dolaczyles ;) Jestem pod ogromnym wrazeniem nie tylko Twojej metamorfozy
ale i predyspozycji o których
wyżej napisal Adam
Bede zaglądać - powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Doris.K
Hej - milo ze do nas dolaczyles ;) Jestem pod ogromnym wrazeniem nie tylko Twojej metamorfozy
ale i predyspozycji o których
wyżej napisal Adam
Bede zaglądać - powodzenia!


Myślałem Dorota, że Tobie to się przede wszystkim zdjęcia jedzonka spodobają

Dziękuję!


Adam, mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawe, że z tym nakładaniem mięsa będziesz miał wiele wspólnego, bo nie raz Ci łepka będę jeszcze zawracał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ja nie mogę fotami formy i zarcia mnie pozamiatales! Szacun!

Powodzenia zycze w nakladaniu miecha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Acha - czyli mam tutaj juz przyczepiona metke obrzarciucha?;) No to pięknie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
Przemiana miazga, w dodatku ta forma %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
07.10.2014

Środa minie tydzień zginie, standardowo! Dzisiaj OFF od treningu siłowego, ale wpadło Cardio. Poleciało 60min. na bieżni, 15% incline, 6.0-6.4 tempo. Pulsu nie sprawdzam Mega pogoda dzisiaj jak na naszą jesień, ciepło i cały dzień słoneczko, od razu lepsze samopoczucie. W robocie także luzik, żyć nie umierać

Trening:

Cardio 60 minut

Dieta:

1. 200g białek jaj + 20g żółtka jaj + 15g WPC + 100g mąki owsianej + 70g serka Jogobella 0% + 50g banana + 100g jabłka + cynamon + kakao
2. 200g białek jaj + 20g WPC + 75g płatków owsianych + cynamon
3. 175g kurczaka + 75g makaronu pełnoziarnistego + warzywa
4. 175g kurczaka + 350g ziemniaków + warzywa
TRENING
5. 175g kurczaka + 80g ryżu basmati + warzywa
6. 200g twarogu chudego + 10g WPC + 30g masła orzechowego

Posiłek 4:


Posiłek 5:



Suplementacja:

WPC - 15g do 1. posiłku, 20g do 2. posiłku, 10g do 6 posiłku
BCAA - 10g przed Cardio
Glutamina - 5g przed Cardio, 5g przed snem
Wit. Min. - 2tab. do śniadaia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

Następny temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

WHEY premium