SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Gruba" redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
A więc tak. Na początku może wytłumaczę się dlaczego nie zapytałem w temacie "ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol1". Moja głowa w odróżnieniu od żołądka nie jest piekielnią otchłanią bez dna która pochłania ogromne ilośći wszystkiego co napotka na drodze, nie jestem więc w stanie od razu zadac wszystkich pytan lecz powoli z biegiem czasu, konsekwentnie zawracać wam szlachetne dupska glupimi(jak na początkującego przystało) pytaniami. Więc zacznijmy.
Planuje redukcję tkaniki tłuszczowej której mam ogromne złoża szczególnie w okolicach brzucha który jest sporych rozmarów ale nie tylko(wszystko po kolei). Na wstępie dieta :

- jaka dieta była by lepsza na początek(jestem endomorfikiem): CKD, czy low carbo? oczywiscie diete postaram się rozpisać sobie sam,

-jak przedstawiała by się sprawa z posiłkami przed/po treningu, gdyż praca mnie ogranicza i planuje cwiczyć (w domowych warunkach na hantlach i sztandze) około 20-21, poza tym chciałbym dojeżdzać do pracy rowerem(20km w jedną stronę) co wiąże się z porannym wstawaniem i jazdą około godz. 6.00 oraz powrotami 17.00-18.00.

-czy wyliczone przeze mnie zapotrzebowanie kaloryczne w okolicach ~3180 jest poprawne?

Pozdrawiam, Vienio.

edit. Jako że temat nie chciał się wysłać z ankietą to dopisze tutaj wszystkie informacje.

Płeć : Mężczyzna
Wiek: 20 lat
Waga: 95kg
Wzrost: 178cm
Obwód klatki: ~105cm
Obwód ramienia: ~36cm
Obwód talii: ~97cm
Obwód uda: ~70cm
Obwód łydki: ~49cm
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : przerażająco ogromny
Aktywność w ciągu dnia: praca, trening, rower
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: tenis(rzadko), rower, siłownia
Kilka słów o obecnym i wcześniejszym odżywianiu: staram się jeść zdrowo tzn. warzywa/kurczak na parze,
Cel: redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: zdrowy
Możliwe i preferowane formy aktywności fizycznej: trening na siłowni ~1.5h, rower ~2h
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty/suplementy redukcyjne: brak
Stosowane wcześniej diety: swoja dieta 'na czuja'. czyli przestrzegałem ogólnych zasad dietetycznych.



Zmieniony przez - Vienioo w dniu 2011-05-16 13:14:35

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
z takim zatłuszczeniem to zadne CKD na start.

zacznij od 2,5g bialka
2g węgli
reszta tłuszcze

za jakis czas mozesz wskoczyć na LC

ułoz diete wg. tych parametrów i wklej do oceny

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
nie jestem mistrzem w układaniu diet więc idzie mi to jak krew z nosa i mam pytanie czy taki 'posiłek' 3 jajka kurze + 100ml mleka (jako 'shake') i do tego banan tak przed rowerem około godz 6 bedzie dobrym rozwiazaniem?

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jak zamierzasz 6 godzin jeździć na rowerze, to znacznie lepiej byłoby zjeść węgle złozone (na dłuzej dadzą ci energię): ryz brązowy/kasze gryczaną/makaron pełnoziarnisty + dobre białko (ryba, mięso)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
chyba się nie zrozumieliśmy albo źle coś napisałaś bo nie zamierzam jezdzić 6godzin a o godzinie 6 wskakiwac na rower, pokonywac 20km bo tyle mam do pracy i pozniej około godz 16-17 wracac do domu tez rowerem i domowa silownia okolo 20-21. Wiem że węgle złożone były by dobre ale boje się że jazda na rowerze z takim 'treściwym' jedzeniem może wpłynąc negatywnie na komfort jazdy rowerem. tu jest mój cały ból, bo ile różnych rozpisanych diet czytam, podpatruje to nikt nie jezdzi rowerem tak rano albo przynajmniej tego nie pisze. a gdzieś słyszałem ze taki 'szejk' który wymyśliłem jest niezdrowy bo w mleku jest tłuszcz zwierzęcy i wgl. prawda to?

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i co dalej..?

Następny temat

Redukcja do Koniu151

WHEY premium