SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-GAINER, odżywki na mase BEZ ĆWICZEŃ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Czy spożywanie gainerów, odżywek na masę bez ćwiczeń ma sens?
Nie chodzi mi o zwiększenie masy mięśniowej ale o przytycie o kilka kilogramów...

Jestem strasznie chudy chce przytyć ale nie moge.
ostatnio znalazłem w internecie sklep z odżywkami na mase ale w opisie większości produktów pisze że są dla osób trenujących.. problem w tym ze ja nie mam za bardzo czasu i chęci na trening...

chce przytyć poprostu kilka kilogramów a zwykła dieta raczej mi nie pomoże.

warze około 65 kg przy 190 cm wzrostu, wiek 18 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Osoby początkujące mają niestety błędne pojęcie o tym, w jaki sposób budować masę mięśniową. Większości wydaje się, że wystarczy odżywka i mięśnie będą rosły, a my możemy siedzieć na kapanie i odpoczywać. Niestety kształtowanie sylwetki nie jest takie proste. Bez treningów siłowych nie osiągniesz nic. Jedyne co to zbudujesz, ale brzuch. Będziesz chudy z dużym brzuchem. Mięśnie, które nie mają bodźca do wzrostu, nie są nam potrzebne. Organizm więc pozbywa się ich, kumulując tkankę tłuszczową, jako zapasowe źródło energii.

Jeżeli więc chcesz zmienić swoją sylwetkę, to zdecydowanie należy wprowadzić treningi siłowe. W tym celu zapraszam do działu trening dla początkujących: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html. Uzyskasz w nim porady odnośnie do tego, w jaki sposób ułożyć trening i jak poprawnie technicznie wykonywać ćwiczenia.

Do tego warto uzupełnić wiedzę o prawidłowym odżywianiu, które jest drugą istotną również istotną częścią budowania mięśni. Jeżeli nie zjesz odpowiedniej ilości kcal, makroskładników, jak i jakościowo dobrych produktów, to ucierpi Twoje zdrowie i zbudujesz sporo tkanki tłuszczowej w stosunku do mięśni. Zapraszam do działu odżywianie i odchudzanie w celu przeanalizowania Twojej diety: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html.

Gdy ona, będzie ustalona, będzie można pomyśleć o gainerze. Np. Berserk Labs Devil Mass: https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_Devil_Mass-opis34159.html.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
gainer to uzupełnienie diety bierze sie go wg braków w diecie Ty nie mając diety nawet byc nie wiedział ile sypać;)
przytyjesz od diety z dodatnim bilansem kalorycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
przytyjesz .. po chipsach majonezie .. i reszcie ciekawostek ... ale czy na poważnie chcesz fatu ??
1

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
jak chcesz tylko przytyć to smaczniej jesc fastfoody itp. niż walic odzywke
musisz jesc więcej kcal niż wydatkujesz a będziesz zwiększał wagę.
gainer to takie żarcie w prochu możesz je brać nawet jak nie ćwiczysz, ale nie jest to ekstra pomysł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
No moim zdaniem przydało by mi sie troche tłuszczu bo wyglądam jak bym z auschwitz wyszedł :) a chipsy itp raczej mi nie pomogą bo jakiś czas temu jadłem przez długi okres czasu dużo fast foodów i dzisiaj jedynie mam zniszczony żołądek, a masy wogóle nie nabrałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
ogarnij temat .. co to jest nadwyżka kaloryczna .. generalnie tak samo ja wyrobisz na majonezie jak i na gainierze.. kwestia samego pochodzenia.. - równie dobrze możesz jeść cukier ... ale jaki sens
1

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
ja ci nie kazuje jesc chipsów tylko jest to smaczniejsza opcja niż pic gainer. zresztą jak tylko chcesz tyć to oblicz orientacyjnie swoje zapotrzebowanie i przekraczaj je każdego dnia o 300-500 kcal, albo w sumie tygodniowo o 2k-4k
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
ja też miałem ten sam problem co ty kolego jedz dużo makaronu ja przytylem 10 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
patrz na daty. mysle ze po 3 latach problem juz zniknal

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
zazwyczaj osoby te trafiaja z google w temat, stad mysla, ze jest na topie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19
Mam nadzieje że nie obrazicie się jak znowu odkopie temat, chyba lepsze to niż zakładać od nowa podobny :P
Chciałem nawiązać do wypowiedzi @Domer:
"Niestety kształtowanie sylwetki nie jest takie proste. Bez treningów siłowych nie osiągniesz nic. Jedyne co to zbudujesz, ale brzuch. Będziesz chudy z dużym brzuchem. "

To chyba nie jest do końca prawda, przecież jest dużo ludzi którzy nie uprawiają żadnych zajec fizycznych - mniej i bardziej grubych, którzy nie mają tylko brzucha, ale również grube nogi, ręce i resztę ciała. W końcu kg nie odkładają sie tylko na brzuchu :P Wiadomo, wiele też zależy od genów, ale jednak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beg bang od razu po Nitro

Następny temat

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 6 !!!

Wiecej