SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fans,Konkurs Krata na LAto 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4957

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Na początku to biceps urośnie nawet od jazdy na rowerze Ale potem, jak komuś zależy, to trzeba ukierunkowanej pracy..tak myślę. Poza tym pomyślał bym Fan na Twoim miejscu o jakimś "wachlowaniu: raz w tygodniu (nawet z niewielkimi hantlami ale "wysokonapięciowo")...nie chcesz przecież kiedyś urwać sobie bicka podczas MC czy wyciskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W kwestii bicków mogę służyć przykładem antytalencia
Rok treningów i zero efektów.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22596 Napisanych postów 11140 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356208
Moja teoria jest na razie taka, że bez ćwiczenia to rośnie tylko jeden mięsień - piwny.
Czy wachlowanie się sprawdza, to się dowiem, jak ten bicek kiedyś spod tłuszczu wylezie.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajazy
Ale potem, jak komuś zależy, to trzeba ukierunkowanej pracy..tak myślę.

Są częste przypadki, że ukierunkowanie g**** daje, czyli moja teoria górą.


Ghorta
Moja teoria jest na razie taka, że bez ćwiczenia to rośnie tylko jeden mięsień - piwny.
Czy wachlowanie się sprawdza, to się dowiem, jak ten bicek kiedyś spod tłuszczu wylezie.


Mięsień piwny? Wiem coś o tym, ba, mogę robić za eksperta Moje bicki urosły niejako przy okazji, o cholera, znowu mi się teoria potwierdziła Nie chce wkurzać jednego z naszych kolegów, więc nie napiszę ile teraz siedzi i który to kolega


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 4/15/2017 9:04:52 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
Podoba mi się teoria Ghorty - tym bardziej, że jest ona wielokrotnie potwierdzona empirycznie.

Fan - jajka poszkrobane na święta?
Kiełbaska gotowa i czeka na konsumpcję?
Żona ucieszona z niespodzianki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żonę to ja odbieram jutro o 7.30AM.
Dzisiaj świętuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Przy Twoich predyspozycjach to bicek by urósł od podnoszenia do ust butelek z piwem, i Twoje teorie wysnute z własnej praktyki są dla większości właśnie wiesz...może jeszcze Kebul podpada pod tę kategorię Przy okazji to brzuszek ciążowy może urosnąć

Świętuj świętuj, bo jutro się skończy laba...za to włączy się to, co było, jak sam napisałeś wyłączone Może będą Ci dane spokojne Święta, czego Ci życzę, chociaż po tak długiej nieobecności ślubnej przewiduję jakiś wk***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
ajazy
Przy Twoich predyspozycjach to bicek by urósł od podnoszenia do ust butelek z piwem, i Twoje teorie wysnute z własnej praktyki są dla większości właśnie wiesz...może jeszcze Kebul podpada pod tę kategorię Przy okazji to brzuszek ciążowy może urosnąć

Świętuj świętuj, bo jutro się skończy laba...za to włączy się to, co było, jak sam napisałeś wyłączone Może będą Ci dane spokojne Święta, czego Ci życzę, chociaż po tak długiej nieobecności ślubnej przewiduję jakiś wk***
Widzę, że nic co ludzkie nie jest Ci obce
Emocje muszą znaleźć ujście i wiedza o tym powinna być powszechna (dla wzajemnego zrozumienia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
fanslaska
Moje bicki urosły niejako przy okazji, o cholera, znowu mi się teoria potwierdziła Nie chce wkurzać jednego z naszych kolegów, więc nie napiszę ile teraz siedzi i który to kolega



Pisz śmiało

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajazy
Przy Twoich predyspozycjach to bicek by urósł od podnoszenia do ust butelek z piwem,

Ty, może coś w tym być. Zawsze robiłem serie kulturystyczne no i na starą szkołę, znaczy kilkanaście serii na tą partię I tylko na tą

_Szajba_


Pisz śmiało

Nie, bo jeszcze strzeli focha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maacek ,Konkurs Krata na Lato 2017

Następny temat

Ghorta - Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium