SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Dziennik żywieniowo- treningowy /Redukcja"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Zastosuję się do powyższych rad co do zbilansowania wszystkich posiłków.
Co do soków, będę wykluczać całkowicie.
- Pytanie z ciekawości (prócz masła klarowanego czy smalcu) można smażyć na innego typu tłuszczach?
Wstawię zrzut posiłków za parę dni razem ze zdjęciami.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi, czuję się bardziej świadoma jak powinna przebiegać redukcja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Możesz na oleju kokosowym, ale nie za długo. Na smalcu również. Są podzielone zdania co do oliwy z oliwek, ja osobiście nie smażyłabym na tym. Olej kokosowy chyba najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Na oliwie z oliwek to chyba można bez większych obaw pod warunkiem że bardzo krótko i w nie za wysokiej temperaturze. Ale też na niej nie smażę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Witam ponownie :)

Zamieszczam zrzut z kilku dni ( tam gdzie tłuszcze dochodzą do 85g był dzień nietreningowy.)

Mam problem z wykonaniem 2 ćwiczeń z 2 dnia treningowego :
4a. wznosy bokiem (3x10 , 60sek przerwy między odwodami, /ręce minimalnie ugięte w łokciach)
4b. wznosy bokiem w opadzie tułowia (3x10, /ręce ugięte w łokciach)
Jestem wstanie podnieść do połowy wysokości.
- Czym ewentualnie mogłabym to zastąpić?

Dodaje swoje zdj.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Z czego wynika problem podniesienia rąk?
Z jakim obciążeniem to robisz? Bo jeśli na codzień nie jesteś w stanie podnieść rąk do wysokości barków to to jest poważne ograniczenie ruchomości. Chyba że czegoś nie rozumiem.
Kiepska ta Twoja dieta - chleb pszenny, gotowe owsianki sklepowe i nabiał nabiał nabiał. Coś nie za bardzo się wczytałaś we wskazówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Wydaje mi się, że mam za słabe mięśnie w tym miejscu. Robię to z obciążeniem ciężarek każdy po 4 kg. Bez ciężarków nie mam problemu. Chleb będę zmieniać. Owsianki po skończeniu tej chce zrobić jakąś od podstaw. Pamiętam o ograniczeniu nabiału, powiedzmy, że muszę wyjeść końcówkę tego co zostało omylnie kupione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
4 kg to duzo, wez 1,5 lub 2 kg

to masz bardzo duze te zapasy nabialu ze niemal w kazdym posilku jest twarog czy smietana


Zmieniony przez - eveline w dniu 2016-05-28 19:39:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Zastosuję się do całości rad. Za parę dni wkleję zrzut posiłków tym razem bez opróżniania nabiału :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Wznosy sa techniczne wiec jak Eve napisala mniej wez. Tu latwo kapturami ciagnac a nie o to chodzi. Czy jesz jakies inne mieso niz kurczaka?



Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 28/05/2016 20:02:52

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 28/05/2016 20:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Tu akurat był zrzut z dość monotonnych dni. Jem indyka (pierś), ale również mielone wieprzowo- wołowe/ indyk np. pulpety, raz/2 w tygodniu ryby (łosoś, pstrąg, dorsz).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja nóżek + bebzolek ;)

Następny temat

Budowanie mięśni u kobiet. Trening na 5 dni

WHEY premium