SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Dziennik żywieniowo- treningowy /Redukcja"

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Miski i trening:
















































Zmieniony przez - kereko1 w dniu 2017-06-24 16:34:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Miski i trening:
Kolano wydaje się mocniejsze i przez ostatnie 2 tygodnie nie bolało, natomiast dzisiaj przy wchodzeniu na ławkę z obciążeniem i zakrokach ból się pojawił. Teraz jak źle stanę odczuwam dyskomfort. Zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieję, że jednak to minie i będę mogła dalej bez obaw ćwiczyć.











Zmieniony przez - kereko1 w dniu 2017-06-26 17:57:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Wreszcie jestem po obronie i mam masę czasu :D Ze względu na wolne zmieniam dni treningowe na sobotę, poniedziałek i środę.
Dziś był 2 dzień treningowy żeby nie robić przerwy, w sobotę będzie 1 dzień treningowy, a w poniedziałek 3. W środę zrobię jakiś misz masz na plecy, nogi.












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
A obrona jak poszla? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No to teraz głowa wolniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Obrona na 5 :D
Miski i trening:
Orientujecie się jakiego mięsa z kością użyć do gotowania "zupy mocy"? Myślałam o jakiejś części wołowiny i kurzych łapek, ale jak to wliczyć w makro?

Czym ewentualnie w treningu 3 mogłabym zastąpić zakroki ze sztangą trzymaną z przodu? Jakoś nie "czuję" tego ćwiczenia. Martwy ciąg/rumuński na jednej nodze i/lub zakroki z hantlami są wstanie w jakimś stopniu zastąpić to ćwiczenie? Nie zależy mi na rozbudowywaniu czwórek, raczej pośladków.

Jeszcze mam takie jedno pytanie- ze względu na wakacje moja aktywność się zwiększa, czy cały czas zachowywać kaloryczność na wysokości 1720 kcal w dni nie treningowe i 1910 w dni treningowe? Nie jestem pewna czy kombinować i coś zmieniać skoro dalej redukuje, ale w ostatnim okresie zwłaszcza w dni nietreningowe łapał mnie głód pomimo dużej ilości warzyw itp.
Myślałam żeby dodać choć odrobinę kalorii w tłuszcze zwłaszcza, że w ostatnim czasie dostarczam je w większości z orzechów.
D. treningowy
B-130
T-70
W-190
kcal-1910

D. nietreningowy
B-130
T-70
W-150
kcal-1750

To raczej nie wielkie różnice, więc nawet nie wiem czy jest sens coś zmieniać.


























Zmieniony przez - kereko1 w dniu 2017-07-03 19:24:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Miski i dodatkowy trening:
Zastanawiam się czy aby nie na stałe wprowadzić 4 dzień treningowy. Jak będę mieć na tyle dużo wolnego czasu to zagości na stałe :)
Zebrałam kilka ćwiczeń i wyszedł taki plan jak poniżej. Jeśli by ewentualnie został warto byłoby coś zmienić, dodać, zmodyfikować?












Zmieniony przez - kereko1 w dniu 2017-07-05 18:08:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Miski i trening:
Zamiast 4 dnia treningowego dodałam do każdego z 3 treningów dodatkowo 1 ćwiczenie. Zobaczę czy to zda egzamin.








1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 250 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6494
Cały czas do przodu :D Miski i trening:








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dobrze, że do przodu a nie do tyłu :P
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja nóżek + bebzolek ;)

Następny temat

Budowanie mięśni u kobiet. Trening na 5 dni

WHEY premium