SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

"DT Xzaar. Triathlon, cel Double IronMan 2017"

Wysłana -
Witam serdecznie !

Nowy dziennik, stary Xzaar - nie bedzie wielkich wstepow. Krociutko:

Za mna doskonaly, cudowny rok. Wierzyc sie nie chce, ale bylo to pasmo sukcesow. Udawalo sie wszystko czego dotykalem, niestety wiem, ze taka seria nie bedzie trwac wiecznie ;) Najwazniejsze wydarzenie - maraton - juz za mna, opis i relacja w linku w podpisie :) 

Wyczerpalem pojemnosc mojego dziennika w dziale CF. Zgodnie z zapowiedzia, nowy bedzie juz tutaj, w 35+ , moj trening i dieta nie przystaja juz do starego dzialu, goscilem w nim dzieki uprzejmosci Martusi do konca poprzedniego dziennika. Link do dziennika w podpisie - gdyby ktos szukal motywacji do dzialania ;)

Czego spodziewac sie po tym dzienniku ?

Walki, potu, transparentnosci i rzetelnosci. Za mna pierwsze szlify, pierwsze boje na dluzszych dystansach - przede mna moc wyzwan. Bedzie bieganie, plywanie, rower, silownia - w mniejszym zakresie niz dotychczas, ale bedzie.

Cele ?

Jest ich wiele, dalsze i blizsze - najwazniejszy na najblizszy rok jest cel tytularny - IM 226 w roku 2015. 4 km plywania, 180 km na rowerze, 42,195 km biegu. Wszystko w limicie czasu 16 godzin - z ambicjami na nieco szybsze pokonanie trasy ;) Miedzyczasie - triathlony na dystansach 1/4 i 1/2 IM, maratony - conajmniej kilka. 

Srodki treningowe ?

Zelazna podstawa - 4 biegi w tygodniu, 2 rowery, 3 plywalnie, 2 silownie. Jak, kiedy i gdzie sie da - bede utykal wiecej plywania i roweru :)

Dieta ?

LCHF ! Nic innego nie wchodzi w gre, po pokonaniu maratonu bez odzywiania na trasie mam juz pewnosc, ze to jest strzal w dziesiatke ;)

Czego mi zyczyc ?

Tylko dwoch rzeczy - zdrowia, i tego bym po kazdym starcie mogl wklejac Wam zdjecia takie, jak po paryskim maratonie ;)

Jak poprzednio, prosze o to byscie byli ze mna, radzili, krytykowali i komentowali - jak wiele to dla mnie znaczy, pisalem juz milion razy.

Zmieniony przez - xzaar77 w dniu 2014-04-14 10:22:12
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
No oczywiście jestem...
Wysłana -
I ja jestem. No i oczywiście zdrowia życzę!
Wysłana -
No to zdrowia i samych takich zdjęć
Wysłana -
No to życzę tego co sobie życzysz Pozdro !
Wysłana -
sieł meldujem
Wysłana -
Zdrowia!
Wysłana -
Zglaszam sie do podgladania dzialan
Wysłana -
Rzetelnie wszystko opisujesz, miło będzie czytać, życzę spełniania celów, co do "utykania" masz rację - koryguj pływalnią i rowerem, mnie skorygowała żona, na razie idzie do szpitala - zostaje sam z młodym więc biegania zero
Wysłana -
powodzenia :)
Wysłana -
Jak wszyscy to ja też będę śledził a co :D
Strona 1 z 640
Dodaj odpowiedź