SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 874450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130561
Ja tam myślę, że możesz pogodzić swoje zadowolenie z mistrzostwem
Twoje starty to WW czy wyciskanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345731
ojan
Ja tam myślę, że możesz pogodzić swoje zadowolenie z mistrzostwem
Twoje starty to WW czy wyciskanie?


WL na 3 komendy----bez WW i niech tak pozostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130561
WZOREK chyba też ma takie same zasady na zawodach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
ojan
WZOREK chyba też ma takie same zasady na zawodach?


Na 3 komendy w zawodach federacji IPF,WPA i bodajże GPC.
W innych federacjach jak WUAP , WPC są 2-ie komendy....startuje się samemu bez komendy ,,start,,

Czyli tak na prawdę zależy gdzie się startuje....ale trenowanie na 3 komendy jest najbardziej uniwersalne.

Jawor
Jeśli chodzi o mnie i moje treningi to raczej nie polecam wzorować się dokładnie na nich bo.....ja modyfikuję je praktycznie cały czas , w zależności od moich możliwości i postępów lub przestojów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345731
Wiem WZOREK że Twoje treningi są nie do podrobienia,widzę jak często je modyfikujesz pod swoje potrzeby ,ja natomiast potrzebuję na dłuższy okres taki który będzie mi sprawiał przyjemność czyli na których się zajadę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Cierpliwości...Mariusz teraz ma opór zajęć przed startem zawodników na MŚ w MEKSYKU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345731
W Z O R EK
Cierpliwości...Mariusz teraz ma opór zajęć przed startem zawodników na MŚ w MEKSYKU


WZOREK wiem że ma moc pracy dlatego nie zawracam sobą d......Praktycznie do połowy pażdziernika ma "ogień"
czyli jakby nie było muszę sam jakoś to sobie poukładać aby nie stracić startów w pażdzierniku i listopadzie.
A wiedza moja w tym temacie jest raczej znikoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Jeśli boisz się popełniania błedów treningowych a poprzedni system Ci spasował to....po prostu powiel system tylko zmień obciążenia.
Moje metody ,sposoby budowania siły są bardziej hardcorowe i nie każdemu spasują....sporo w moich treningach opiera się na intuicji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 9091 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345731
W Z O R EK
Jeśli boisz się popełniania błedów treningowych a poprzedni system Ci spasował to....po prostu powiel system tylko zmień obciążenia..


WZOREK --czyli dołożyć kilka kg do cykli treningowych ?? pod warunkiem że dam radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko tym razem dokladniej rozpisuj, zeby ktos (moi) mogl skopiowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

130 x 5

Następny temat

JADŁOSPIS

WHEY premium