SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Budowanie masy + ginekomastia

Temat przeniesiony z 'Szybkie pytania bez logowania' przez: anubis84
Wysłana -
Witam.
Zacznę od tego, że ważyłem 87kg przy wzroście 184, zacząłem się zdrowo odżywiać, odstawiłem cukier, ułożyłem sobie dietę i schudłem za dużo...
Moja waga na tę chwilę skacze pomiędzy 65-67 kg i nie mogę przytyć. Ćwiczę 2 miesiące, pierwszy miesiąc był w domu( nie miałem odpowiedniego wyposażenia) , drugi miesiąc na siłowni + 2x w tygodniu rower. Biorę białko, magnez+ cynk+ wapń i omega3.

Moja dieta wygląda tak:

Śniadanie- Omlet z 4 jaj, 30 gram płatków owsianych
Obiad1- 100g ryżu, 100g piersi z kurczaka, gotowy sos z biedry meksykański + czasem warzywa mrożone/ szpinak mrożony
Obiad2- To samo co wyżej^
Posiłek przed kolacją- Różnie. Zazwyczaj jakaś kanapka z szynką
Kolacja- 120g twarogu chudego lub półtłustego

Moje pytania brzmią: Czy powinienem zakupić gainera na mase? Mam ginekomastię i boję się, że znowu cycki mi się uleją a wygląda to tragicznie... Próbuję zbudować masę na takim żarciu ale stoję w miejscu a więcej w siebie nie mieszczę jak na razie, jem już i tak na siłę... Zawsze wydawało mi się, że jestem endomorfikiem a teraz jak zacząłem się zdrowiej odżywiać to nie mogę przytyć.

Proszę o jakieś wskazówki, myślę też nad zakupem kreatyny i przestaniem brania białka bo i tak w jedzeniu mam go dużo.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
a ile masz w ogóle kcal i B/W/T przy tej diecie?
i liczyłeś swoje zapotrzebowanie ?

Zmieniony przez - db1 w dniu 2017-06-16 15:26:48
Wysłana -
jak masz gino to do lekarza, nabieranie masy moze być słabym wyjściem
Wysłana -
Ustal czy masz gino czy lipo bo to duża różnica . Gino od samego jedzenia nie będzie się powiększało
Wysłana -
Poza tym zacznij od wypełnienia ankiety działu:

http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Ustal najpierw oficjalnie czy masz ginekomastie fizjologiczną czy patologiczną.

Z drugiej strony możesz mieć również lipomastie która wynika ze zbyt wysokiego udziału tkanki tłuszczowej (sądząc po Twoim poście ).Sprecyzuj dokładnie to zagadnienie.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-20 18:32:14
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź