SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

BlueberryGirl - pytania dietetyczne

Temat przeniesiony z 'Szybkie pytania bez logowania' przez: georgu
Wysłana -
Czy taka kolacja jest w porządku: makaron ryżowy podsmażony na oleju kokosowym i wymieszany z 2 jajkami? Czy może powinnam coś zmienić?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
może być. Na forum jesteś już jakiś czas. Powiedz mi dlaczego nie zakładasz pytań w poszczególnych działach, tylko o wszystko pytasz w "Szybkie pytania bez logowania". Ten dział jest przeznaczony dla użytkowników, którzy jeszcze nie posiadają konta na SFD i mają jakieś krótkie pytanie. Ty konto posiadasz w związku z tym przenoszę ten temat do odżywiania.
Wysłana -
Nie bardzo da się odpowiedzieć na to pytanie - analizowana powinna być cała dieta, nie jeden posiłek.
Wysłana -
georgu
Witaj,
może być. Na forum jesteś już jakiś czas. Powiedz mi dlaczego nie zakładasz pytań w poszczególnych działach, tylko o wszystko pytasz w "Szybkie pytania bez logowania". Ten dział jest przeznaczony dla użytkowników, którzy jeszcze nie posiadają konta na SFD i mają jakieś krótkie pytanie. Ty konto posiadasz w związku z tym przenoszę ten temat do odżywiania.

Po prostu nie chciałam zakładać kolejnego tematu
Wysłana -
Tak jak Koniu.
Zadałaś zbyt ogólne pytanie.
Wysłana -
Blu...jak Georgu zaznaczył jesteś tutaj nie od dziś, wiesz jakie panują zasady, wiesz też, że na podstawie jednego posiłku nie da się ocenić diety.
Jeśli tak pasuje Ci w makro, to zjedz...dorzuć warzyw i już.
By ustalić, czy dany posiłek jest ok trzeba zobaczyć całokształt diety...bo tak to można bawić się w wróżbitę Macieja.
Jeśli chcesz więcej wskazówek wrzuć dietę według schematu : http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Piszę w tym temacie, bo nie chcę zakładać kolejnego

Jakie jest Wasze zdanie na temat wafli ryżowych? Można je włączyć do swojej diety czy lepiej ich unikać?
Wysłana -
Pisz więc wszystkie swoje pytania i wątpliwości w tym temacie.

Wafle ryżowe to produkt mocno przetworzony. Jedyny okres kiedy się przydają, to np w sytuacji, gdy nie mamy nic innego i szybko musimy zjeść.

http://potreningu.pl/articles/4548/fenomen-wafli-ryzowych

Zmieniony przez - domer w dniu 2017-02-28 15:08:05
Wysłana -
domer
Pisz więc wszystkie swoje pytania i wątpliwości w tym temacie.

Wafle ryżowe to produkt mocno przetworzony. Jedyny okres kiedy się przydają, to np w sytuacji, gdy nie mamy nic innego i szybko musimy zjeść.

http://potreningu.pl/articles/4548/fenomen-wafli-ryzowych

Zmieniony przez - domer w dniu 2017-02-28 15:08:05

Ok, przyda się taki temat

A wracając do wafli to nie nadadzą się jako dodatek węglowodanowy do jednego z posiłków w ciągu dnia? Lepiej zastąpić je czymś innym? Chociaż szukałam jakiś badań na temat wafli ryżowych i nic nie znalazłam, że mają szkodliwy wpływ na sylwetkę czy zdrowie.
Wysłana -
Jakich badań? Przecież wystarczy spojrzeć na skład. W zdrowiej diecie należy unikać produktów przetworzonych a ciężko wyobrazić sobie bardziej przetworzony produkt niż ryż preparowany. Chyba, że by go jeszcze usmażyć w głębokim oleju.
Wysłana -
Piękna nazwa tematu

Blu, wafle ryżowe z braku laku od czasu do czasu można wrzucić, nie codziennie, to kiepski pomysł, jak wyżej Domer wspomniał są przetworzone, a takich produktów należy unikać.
Strona 1 z 55
Dodaj odpowiedź