SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BlueberryGirl - pytania dietetyczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A masz problemy z tarczycą by się obawiać soi, z roślinnych Ci już dużo nie pozostało, pszenne są do niczego, jeszcze są konopne ale drogie z tego co pamiętam.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75965 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754484
Możesz hydrolizat białka wołowego. Jednak po nim bardzo możliwe są problemy trawienne. Konopne w smaku słabe i cena mocno średnia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
A odżywka białkowa składająca się z białek grochu, białka ryżu brązowego i mąki z komosy ryżowej może być? regulamin forum


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-11-04 17:33:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mozesz przetestować, tylko pamiętam że osttanio to przed i po treningu pijesz chyba szejka białkowego, i tego białka pełnowartościowego będziesz miała mało chyba w diecie teraz.
No chyba że producent tak dobrał źródła białek że aminokwasy się w nich uzupełniają


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-11-04 17:35:04

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
anubis84
Mozesz przetestować, tylko pamiętam że osttanio to przed i po treningu pijesz chyba szejka białkowego, i tego białka pełnowartościowego będziesz miała mało chyba w diecie teraz.
No chyba że producent tak dobrał źródła białek że aminokwasy się w nich uzupełniają



Obecnie odżywkę białkową stosuję raz dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Jeszcze co do mojej cery. Wiem, że trudno jest tak ocenić na odległość, co może mi szkodzić, ale jak sądzicie: może bardziej szkodzić mi odżywka białkowa czy gluten (codziennie jem chleb domowej roboty na zakwasie w którym gluten występuje)? Co jako pierwsze powinnam Waszym zdaniem wykluczyć ze swojego jadłospisu? Jakoś tak przypuszczam, że jeden z w/w produktów mi szkodzi.


Zmieniony przez - BlueberryGirl w dniu 2017-11-05 10:56:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Obojętnie od którego zaczniesz, najpierw wykluscz jeden nic nie pomoże to drugi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75965 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754484
Jeżeli organizm na taką odżywkę dobrze zareaguje to czemu nie. Musisz niestety przetestować na sobie. Polecam udać się do lekarza - dermatologa i z nim ustalić możliwy powód problemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
1. Czym najlepiej smarować chleb?
2. Co sądzicie o maśle ekstra w kostce 82%? Czy jest to zdrowy produkt czy lepiej go unikać? Zaliczamy go do nabiału czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ech.. Masło - prawdzowe, z tłuszczu mlecznego, zawartości tegoż minimum 82% to wartościowe żródlo tłuszczu. Nie ma potrzeby eliminowania nabiału, a masło nie zawiera laktozy, ani białka - wiec jeśli nie masz jakiejś dramatycznie silnej alergii niema potrzeby by go unikać. Tak jak i całości nabiału (ale to moje osobiste zdanie)

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb żytni - Lidl

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 96kg

WHEY premium