SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BlueberryGirl - pytania dietetyczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Wydaje mi się , ze to będzie sprawa dla reportera .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Raczej dla psychologa. Cytując klasyka "masz źle relacje z jedzeniem"
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Jedz tyle posiłków, ile Ci pasuje względem obowiązków dnia codziennego. Nie ma to znaczenia w kwestii efektów kształtowania sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Jestem zmuszona do trenowania wcześnie rano tzn. o ok. 6 rano będę zaczynała trening. Będę wstawała mniej więcej o 5 rano. I mam tu problem, co zjeść przed treningiem, żeby dobrze mi się ćwiczyło - od razu napiszę, że na czczo nie chcę ćwiczyć, ponieważ nie będę miała siły, żeby zrobić trening. Macie pomysły, co mogłabym zjeść przed treningiem?
I kolejna sprawa, jak rozplanować sobie posiłki, aby nie chodzić głodna. Jem 4 posiłki w ciągu dnia, czyli jeden posiłek zjem przed treningiem o tej 5 rano, potem kolejny potreningowy zjem ok. 8 i zostaną mi już tylko dwa posiłki na cały dzień :/
Poradźcie coś proszę, bo nie wiem, jak to wszystko sobie rozplanować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
1. To co o każdej innej porze, co nie sprawi, że będziesz miała obciążony układ pokarmowy.
2. Rozplanuj tak byś nie była głodna.

Półtora roku ciągniesz ten temat i dalej nie potrafisz sobie poradzić z najprostszymi sprawami.
Proponuję zmienić podejście - zamiast oczekiwać wszystkiego na tacy weź no otwórz jedną, drugą, trzecią stronę o podstawach odżywiania i nieco poczytaj.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2018-09-26 13:16:17
2

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
Blue przecież tu każda odpowiedź na twoje pytanie będzie podobna bo nie zapamiętujesz albo nie chcesz zapamiętać co się tobie pisało.
Przecież na logikę jedzenie ma być dobre, nie obciążać, zapychać i ma być zbilansowane więc minimum wysiłku musisz poświęcić.
Standardowe podpowiedzi będą zawsze takie same: czytaj artykuły, odwiedzaj dział kuchni sfd, czytaj swój temat bo padło sporo informacji tu.
Sam tak robię, bo tak tzreba robić.
Masz na sfd artykuł dot. produktów z jakich budować posiłki.
Masz arykuł jak liczyć zapotrzebowanie.
Poczytaj o indeksie sytości jeśli obawiasz się, że posiłki cię nie zapchają.
Do tego dorzuciłbym więcej decyzyjności, zamiast dywagować działaj.
Stronę wcześniej piszesz, że chcesz wskoczyć na 5 posiłków a tu piszesz znowu o 4.
btw. na pamięć sam chcę sobie zarzucić lecytynę np., trzeba próbować, kombinować, sprawdzać. Nikt ci nie wymyśli po czym będziesz się dobrze czuć czy idealnie dostosuje posiłki, to jest pole do popisu tylko dla ciebie. Tutaj nie ma wróżbitów, działaj.
pozdro
2

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nie będzie miała siły na czczo
programuj tak dalej ciało i organizm by nadawało się tylko do jedzenia odmierzonych posiłków i najlepiej jeszcze : kręcenia cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 47 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5407
Ja zaczynam trening 5:15 i przed tylko mała czarna.
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Będziesz miała siłę na czczo. Nie wmawiaj sobie takich głupot. Ten posiłek w zasadzie i tak będzie potreningowym, ponieważ będzie Ci zalegał na żołądku i tylko pogorszy jego jakość. Poza tym, to na wszystkie pytania otrzymałać już odpowiedź. Polecam czytać od początku ten temat.Tyle razy, aż nauczysz się każdej. odpowiedzi na pamięć, skoro nie potrafisz zrozumieć ich sensu.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 5447 Napisanych postów 16263 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 327645
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb żytni - Lidl

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 96kg

WHEY premium