SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A na koniec nie dociera wcale. Co to za firma

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 56
Witam. 7.08.17 złożyłem zamówienie o numerze: 1236243 (ZS-7006/17/DSF/08) do dziś nie dostałem przesyłki, pieniądze zapłacone. Najpierw kombinujecie że nie macie towaru który zamówiłem, zamieniacie na inny. A na koniec nie dociera wcale. Co to za firma
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KrzysztofBor Obsługa Klienta SFD
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1731
Witam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KrzysztofBor Obsługa Klienta SFD
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1731
Pańskie zamówienie zostało przekazane kurierowi 10.08 na dzień dzisiejszy status na trackingu wskazuje, że przesyłka znajduję się w oddziale w miejscowości Feucht. Kontaktujemy się w tej sprawie z przewoźnikiem w momencie uzyskania konkretnych informacji o losach przesyłki skontaktujemy się z Panem. Przepraszamy za niedogodności.


Zmieniony przez - KrzysztofBor w dniu 2017-08-16 09:47:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KrzysztofBor Obsługa Klienta SFD
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1731
Dostaliśmy wiadomość od przewoźnika, że przesyłka została doręczona, bardzo proszę o potwierdzenie tej informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 56
Tak, dostarczona. Temat zamknięty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak odebrać plan treningowy i dietetyczny ?

Następny temat

Nr 1243639

WHEY premium