SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100pr BEEF AMINOS

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 113
witam

wziolem tego supla 1 porcje 3 tabletki i pikawa mi siada i nie wiem czy moze ograniczyc sie do 1 tabletki jak pikawa nie bedzie siadac i czy 1 tabletka cos da lub nie brac wogole jak takie rzeczy sie dzieja.. i nie wiem czy to ma cos do tego ale wlasnie koncze puche olimp profi mass a po tym bede bral mutanta :)

z gory dziekuje za odpowiedzi.

https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_100_Beef_Aminos-opis2687.html




Zmieniony przez - DH84 w dniu 10/21/2017 6:15:14 PM

Zmieniony przez - DH84 w dniu 10/21/2017 6:19:38 PM

Zmieniony przez - DH84 w dniu 10/21/2017 6:21:59 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Po tegu typu suplemencie możesz poczuć ewentualnie wzdęcia i gazy. Sugeruje udać się do lekarza i wykoanć podstawowe badania.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
Kolego nawet jak Ci „ siada pikawa” to napewno nie jest zasługa tego suplementu . Zanim zdecydujesz się na zakup kolejnych suplementów , poczytaj na ich temat .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 113
tez tak mysle ale w koncu nic innego nie bralem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
no to czas isc do lekarza, byc moze masz jakas wade serca o ktorej nie wiesz lub kwestia arytmi dotyczy np. sytuacji stresowych, nerwobolow itd

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Celuje, że wkręciłeś sobie działanie tych tabletek to zwykłe aminy. Nastepnym razem kup sobie zamiast tego białko w proszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 113
wiem ze to aminy ale od wziecia czuje dziwny ucisk w klatce pozatym wzialem olimp profi mass ale to juz od miecha biore wlasnie zmiezylem cisnienie i ok a u lekarza bylem na ekg tydzien temu dzieki za odpowiedzi jak nikt nie doda skad moze byc te uczucie ucisku w klatce to mozna usunac post zeby czyms takim nie smiecic forum :) ps ktos sie orientuje czy w mutant mass jest jakas miarka czy musze uzyc innej ? w olimpie dopiero w polowie opakowania znalazlem :)




Zmieniony przez - DH84 w dniu 10/21/2017 7:31:41 PM

Zmieniony przez - DH84 w dniu 10/21/2017 7:32:24 PM

Zmieniony przez - DH84 w dniu 10/21/2017 7:37:59 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 113
btw. wzialem kolejna porcje jak mi przeszlo tyle ze jedna pigule i znow czuje ucisk w ok serca tyle ze mniejszy i jak otworzylem pudelko strasznie z niego zalatywalo to normalne ? wczesniej bralem w kapsulkach amino a teraz to sa tabletki i wali od nich bardzo jakas zgnilizna moze juz nie dobre i dlatego cos sie dzieje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
Jak coś Ci nie służy to po na sile dalej bierzesz ? Popijasz dobrze woda ? Może w przełyku Ci zostają i masz ucisk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 113
bo wywalilem 80zl i chcialem sie przekonac czy dalej bedzie ucisk jak wezme. to jak strasznie smierdza nie ma opcji zeby byly zepsute ? na opakowaniu nie widze daty waznosci a opinie produktu sa bardzo stare to moze tez stary produkt jak nie ma nowych opini . racja ciezko przechodza przez gardlo te wielkie piguly :) ale to w klatce okolice serca mam ucisk a nie gardle jakies pol godziny od wziecia sie zaczyna. Jak po terminie to nie chce reklamowac bo wysylka z niemiec sporo by kosztowala a z racji tej ze mieszkam w niemczech tez nie mam komu odstapic.


Zmieniony przez - DH84 w dniu 10/22/2017 11:58:31 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699669
Zrób sobie gastroskopię może masz problem z przełykiem . Np przy refluksie rownież można mieć objawy nawet podobne do zawału serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 113
wczesniej bralem wieksza ilosc bcaa i nic mi nie bylo ale to bylo pare lat wstecz a teraz po latach zrobilem se silke i chce wrocic do formy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki booster testosteronu

Następny temat

suplemety prozdrowotne,siła erekcji pic na wode

WHEY premium