SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Średniowiecze" prosi o ratunek i wsparcie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1528
Dzisiejszy plan posiłków - dalej z ustawionymi starymi rozkładami:(
Już po poradni wad postawy - wzmacnianie mięśni + ćwiczenia ogólnorozwojowe (chyba muszę się na basen udać, choć z różnych względów tego nie lubię)
Dziś na kolację planowany cukiniowy placek Pyńka - mniam
W rozpisce widać moją miłość do jajek.........

Komp odmówił współpracy i za nic nie chciał wkleić obrazka w końcu udało mi się

Mogę ćwiczyć to co Bazylia ma u siebie na 1 stronie?
Poniedziałek:
1. Przysiady
2. MC
3. Wiosłowanie
4. Wyciskanie leżąc
5. Arnoldki
6. Uginanie ramion podchwytem stojąc
7. Wyciskanie francuskie jednorącz

Środa:
1. Wykroki
2. Wspięcia na palce
3. Wiosłowanie
4. Pompki (max powtórzeń)
5. Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia
6. Spięcia brzucha leżąc
7. Spięcia brzucha bokiem

Piątek:
1. Wyciskanie na ławce dodatniej
2. Rozpiętki na ławce skośnej
3. Przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki
4. Wyciskanie na ławce siedząc
5. Odwrotne pompki
6. Prostowanie przedramienia w opadzie tułowia

na chwilę obecną mam hantle 3 kg, w miarę postępu planowane zakupy sztangi (mąż coś przebąkuje). A - i piłkę, ale leży bez ducha, jakoś się z nią nie lubię:(







Zmieniony przez - czterdziestka888 w dniu 2017-06-08 11:24:24

Zmieniony przez - czterdziestka888 w dniu 2017-06-08 11:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1528
Na basenie byłyśmy wczoraj - przepłynęłam 10 długości (bez szału, parę lat temu 20 bez problemu a i 40 czasem się udawało). No właśnie i tu problem - łapią mnie skurcze - praktycznie zawsze w lewej stopie po wyciągnięciu palców, wczoraj dowaliło mi parę razy - raz cała noga od kolana w dół (łydka, stopa). Mam żylaki (po operacji już) - czy może to mieć wpływ i jak sobie radzić - macie jakieś sposoby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
WArto się rozciągać - nie koniecznie przed basenem, ale tak w ogóle. Poza tym może brakować Ci magnezu lub potasu na przykład.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1528
Rozciąganie to faktycznie moja pięta achillesowa potasu, chyba mniej prawdopodobne, ale magnezu możliwe. No nic popijam wodę wzbogaconą Mg no i rozciąganie - trzeba się zastanowić jak się za to zabrać, żeby czegoś nie pozrywać miałam niedorozwój stawu biodrowego i zawsze lekarz mi zabraniał różnych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Rozciąganie nie może boleć - ma być na tyle silne żeby czuć rozciąganie, mrowienie , takie uczucie pieczenia lub zimna ale nie ból. Zdrowy rozsądek przede wszystkim.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Najlepiej zrobić badanie na poziom magnezu i potasu, wtedy będziesz wiedziała na ile skupić się na suplementacji,a ile na mechanicznym rozruszaniu mięśni.No i przede wszystkim dobrze przyswajalny magnez(jesli już suplementacja) ,bo gros na rynku to nic nie warte pudrowe cuksy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1528
Mam zaplanowane badanie potasu i Wit. D3 za 2 tygodnie w szpitalu. Ciekawe co wykaże. A z rozciągania joga by się nadała?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja, dieta+ plan treningowy ( ułożone przez dietetyka i trenerkę)- WĄTPLIWOŚCI

Następny temat

Redukcja - jak bez miesa, jajek i nabialu krowiego?

WHEY premium