SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Śladami Arnolda" wyrusza specjalna ekipa z Poznania

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Wkrótce wiecej szczegółow-testy zdało tylko trzech pakerów-było dziesięć pytań teoretycznych i dziesięc praktycznych zadań a min trzeba było zaliczyć 50 % odpowiedzi.

Mnie też się udało zaliczyć-ale było naprawdę trudno,bo skąd moge wiedzieć ,jaką ocenę końcową z matmy miał Arni w szóstej klasie?

A może ktoś wie?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Ale chodziło o konkretną ocenę-tego nikt nie wie-popytam się na miejscu Petera-razem chodzili do szkoły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
masti
Ale chodziło o konkretną ocenę-tego nikt nie wie-popytam się na miejscu Petera-razem chodzili do szkoły :)


Nie prościej będzie jak zadzwonisz do Arnolda i się spytasz. No chyba, że sam nie będzie pamiętać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Już dzwoniłem ale nie odbiera :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Świat ,tak naprawdę jest bardzo mały. :)

Okazało się ,że mamy w Graz koleżankę Pawła Jabłońskiego .

Wiktoria ma na punkcie treningu i diety takiego samego bzika,jak my-więc się dogadamy:)

Oprowadzi nas po wazniejszych miejscach,gdzie przebywał Arnold a do tego będzie świetnym tłumaczem.

Oczywiście już przygotowujemy dla niej suple z SFD oraz służbową koszulkę :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Wiadomo,że treningi także zrobimy i będzie z tego relacja :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2018-05-27 17:59:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Tak przy okazji poczytałem trochę o Graz.

Bardzo mnie zdziwiło,że to drugie co do wielkości miasto w Austrii (po Wiedniu)

Bedąc tam ostatnio (w muzeum Arnolda) i przejeżdżając przez obrzeża Graz odniosłem wrażenie ,że to jakaś mała mieścina.
Z wypowiedzi Arnolda też nasuwały się takie sugestie

Np takie z książki "Pamieć Absolutna"

W porównaniu z Thal, Graz był wielką metropolią, pełną samochodów i sklepów.

A tu pierwsza duża niespodzianka-miasto liczy 280 tys mieszkańców-czyli ok 60 % mieszkańców Poznania


Druga niespodzianka-nazwa Graz pochodzi od słoweńskiego Gradec-tak nazywała się kiedyś miejscowość należąca do Słoweńców.

Po polsku mówiło się na nią Grodziec.

Historia Graz rozpoczyna się prędzej niż Polski,bo w 881 roku-gdy już przejeli go to Austryjacy.

Jest tam wiele zabytówmających min kilkaset lat.

Rzuca w się w oczy zamek Schlossberg ,gdzie wchodzi się 260 stopniami na samą górę.


Zapowiada się niezły aerobik :)




Zdjęcie :

By Praca własna, CC BY-SA 3.0 at, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50018589









Zmieniony przez - masti w dniu 2018-05-27 18:40:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Jak dało się zauważyć z wyjazdu grupowego nic nie wyszło.
Z dziewięciu chętnych,czym bliżej terminu,tym więcej osób ubywało.
Na końcu zostałem ja z Olkiem .

Ale przełożyliśmy to na inny termin- na pewno tam pojedziemy.

Ja po raz drugi :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2018-08-25 08:53:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Śledzik - samotność długodystansowca - ultrabieganie

Wiecej