SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] O treningu siłowym prawie wszystko

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8409
Pandarek
Plus do tego możesz dodawać regresy oczywiście. Która wersja jest najlepsza? Nie wiem czy jest najlepsza, a nawet jak tak, to nie wiem która- to nie jest tak, że coś wiem, a nie chcę Ci powiedzieć.


Rozumiem że rampę dobiera się do swoich upodobań i bazująć na doświadczeniu i odczuciach. Robiłem keidyś regresy i próbowałem odwrotnej piramidy, ale wcale taka zamiana nie przyniosła efektu, więc myślę w drugą stronę, tzn do cieżkiej serii dorzucić jeszcze cięższą namniejszej il. powtórzeń. Jeszcze jedno pytanie odnośnie tej metody o któej napisałem - są tu defacto 3 ciężkie serie, sądzisz żę to jest zbyt ciężki schemat, ewentualnie nadaje się do treningu np ramion niż do ciężkich wielostawów?

Tak czy siak, dzięki że nieco mi nakreśliłeś temat.


Zmieniony przez - FoxXyx w dniu 2014-01-11 21:22:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
No siłowo ławę robisz często objętościowo, np 3-8 serii na tym samym, ciężkim, ciężarze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8409
Okej..czyli podsumowując, rodzaj rampy czy to na tej samej il powtózen czy ze zmniejszaniem il powtórzeń, czy z większą il. ciężkich serii a nie tylko z jedną topową - DOBIERA SIĘ do swoich potrzeb/ doświadczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
No tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8409
Okej, dzięki jeszcze raz za podpowiedź. Po prostu jak to sam ująłeś wcześniej, miałem czasami wrażenie że co prawda jest pełno planów w sieci, ale łopatologicznie wyłożonych poszczególnychserii jak je interpretować - nie ma, tak jakby ktoś nei do końca chciał powiedzieć,a przecież to jest klucz do dalszej pracy. Dużo osób pewnie źle do tego podchodzi tzn nie trenują wystarczająco ciężko ze zbyt małą objętośćią, albo przeciwnie zbyt duża objętość i nie ma progresu siłowego i jest pełno nowych wątków - masa nie idzie, siła nie idzie, zastój, pomocy itd...Tak samo, nie ma zbyt wiele o periodyzacji. Rozumiem, że gdyby każdy miał taką wiedzę, to na ulicach chodziliby sami postawni goście ...;)

Zmieniony przez - FoxXyx w dniu 2014-01-11 21:46:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 342
od poczatku cie nie lubialem ale jak przeczytalem ten atykul to poczulem ze jestes duzo warty i warto odwiedzic twoj artykul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Tego szukałem, dzięki śliczne! SOG

Zapraszam na http://czasschudnac.pl 

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj plan ulepszenie

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium