SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

--<(Woda-Kark-Piasek-Woda)>--

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
O wielki guru !

Wczoraj nad jeziorkiem zabalowalem !
Koniec szkoly,wiadomo (...)

No i mielismy taka zabawe z kolegami (zapasy w wodzie) ...
Bralismy siebie na plecy i wiadomo... sparing
No i ja jako,ze jestem jeden z silniejszych musialem byc na dole (ale to brzmi buejeehehe) no i tak nosilem kolege dobre 30 minut,a dzis rano wstaje i mnie tak kark boli... ahhh... nie moge sie pochylac pewnie to mi przejdzie i jest to jakies zwykle nadwrezenie,ale moze mozna sobie jakos pomoc

A druga sprawa to to,ze mi wpadl piasek za oko to znaczy nie wiem ,czy za,ale do oka napewno i od wczoraj mi nie wyszedl... probowalem przepukac,ale nie wychodzi... myslalem,moze wziasc cebule i poplakac,ale zaczekam,az ty sie wypowiesz... Szczerze mowiac,to nie boli mnie to bardzo,ale uwiera dosc nieprzyjemnie...

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Na kark polecam jakas masc ze srodkiem przeciwzapalnym (Olfen, Naproxen, etc).
Z okiem do okulisty - najparwdopodobniej tylko podrazniona rogowka, ale strzezonego...

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczekaj ze spokojem na tych maściach parę dni. Dobrze Ci zrobią chłodne okłady. Z okiem - BIEGIEM do okulisty, bo zmienisz dyscyplinę na kulturystykę dla niepełnosprawnych.
Pozdrawiam.


guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Szyja juz mnie przestaje bolec... jak sie okazalo polowa kolegow co tez sie bawila miala ten sam problem...

A oko juz wyleczone.. poplakalem troche i same ziarenko wypadlo

Wielkie dzieki !

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bimanol

Następny temat

do Guru(badania)

WHEY premium