SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] melo15 - Walka o lepszego siebie (podsumowanie redukcji '16 str. 32/reaktywacja dziennika st

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 312343

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

80

Wzrost

177
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 70 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18010
melo15
a później wypróbuję ciekawy schemat 5 dni deficytu 3 dni refeed ale o tym napiszę po powrocie. Pozdro!


Coś jak Saker? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Podobnie w sumie jakby się przypatrzyć ale ja to bardziej pod kątem rekompozycji i tego żeby weekebd mieć luz w głowie bo teraz się sporo pozmieniało u mnie w życiu bo on chyba miał 14 dni deficytu ale nie wiem jak to było w końcówce bo jestem tutaj nie na bieżąco


Zmieniony przez - melo15 w dniu 2017-07-22 22:49:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Dlaczego nie sledzisz na biezaco ???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Bo jestem tutaj na pakietach i gdybym odpalił YouTube i wszystko inne wydawałbym fortunę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Ja to prawie nic nie oglądam w necie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Już witam z Polski A więc krótkie podsumowanie wyjazdu - tak jak pisałem już, praca fizycznie nie była jakaś bardzo ciężka, ale pogoda i krótki sen dawały w kość. Co do diety to później było gorzej - ale przez to że mało jadłem, bardzo mocno nie dojadałem przede wszystkim fatu. Przez co trochę miałem problemy z regeneracją i czułem się strasznie przemęczony. Przykładowo piłem 5-6 l wody dziennie, a mnie ciągle męczyło pragnienie. Czasem mi się w głowie kręciło. Pierwszy posiłek wpadał już czasem o 9. I w sumie ogólnie trochę będę się odzwyczajał od IF. Ogólnie przez tą drugą połowę wyjazdu bardzo rzadko przekraczałem 2000 tys kcal, a pojeść mogłem sobie tylko gdy miałem wolny dzień. I wtedy mogłem sobie na spokojnie zjeść. Robiłem też z kumplem co 2 dni 200 pompek żeby coś zachować Czuję że trochę ze mnie zleciało nawet tam w lustrze widziałem że nie jest najgorzej, myślę że bf w okolicach 15%. Ale już z takich konkretów to mniej więcej tak wyglądał dzień pracy jeśli chodzi o michę:









Natomiast na refeedach wyglądało to tak:







Micha w dużej mierze zależała od tego jak pracowaliśmy, czasem pracowaliśmy od 7-12 i wracaliśmy od 16-20 ale najczęściej od 6/7-16/18

A tak to się prezentowało w praktyce

W sadzie niezmiennie płatki jaglane/owsiane/orkiszowe lub kuskus z białkiem, żurawiną, orzechami i jogurtem a pod koniec nawet z batonikiem zbożowym



Obiadokolacje

































Jak było wolne to na śniadanie jakiś omlet





I reszta - wybór produktów light i idealnie pasujących do koncepcji IIFYM mnie przeraża %)

















I kilka rzeczy musiało zostać przywiezione







No i powrót to 30 h spędzone w autokarze a na drugi dzień na rano na praktyki, które mam do końca września. Ogólnie plan był taki żeby od niedzieli do dziś zrobić refeed, ale w niedzielę nie zrobiłem tak jak chciałem bo nadrabialiśmy i nie było postoju porannego gdzie miałem zjeść śniadanie więc musiałem zjeść pół bagietki przewidziane na później, ale zatrzymaliśmy się w południe na postój to zjadłem kanapkę w subway'u. Jak wróciłem to zjadłem obiad i trochę słodkości. Wczoraj też nie zrobiłem tak jak chciałem bo pierwszy posiłek wpadł dopiero o 15 po praktykach bo taki pierwszy dzień dość dziwny był potem jeszcze zjadłem mięso z ziemniakami, i słodkie w efekcie czego trochę przeładowałem i dziś już po porannym omlecie miałem dość i tylko jeszcze obiad zjadłem i nic już bo za dużo i po takiej przerwie nie służyła mi taka ilość jedzenia i to ciężkiego jedzenia więc miało być miło i przyjemnie no ale wyszło chamskie nie udane czitowanie. Może gdyby trochę inaczej że miałbym ten jeden dzień na ogarnięcie się, a tak to nic w lodówce, zero czasu bo cały dzień na praktykach i chwytałem to co było.

Co teraz?

Do końca września redukcja, od jutra 200 B 200 WW 60 T 2200 kcal, przez tydzień jeszcze będą normalnie treningi potem mam zabieg więc może 7 może więcej dni offa. Ale jutrzejszego treningu to nie mogę się doczekać. Chociaż boje się że siła będzie żenująca Tyle bo nie mam weny


Zmieniony przez - melo15 w dniu 2017-08-15 23:43:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
14-21.08

Posłuchałem swojego organizmu i zrobiłem jednak tydzień diet breaka, jednak na wyjeździe miałem dość spory deficyt, regeneracja tam była słaba więc tydzień wyższych kcal szkody mi nie zrobił. I uznałem skoro mało czasu do "deadline" to trzeba działać z grubej rury, czyli to co w tamtym roku zrobiło w ciągu miesiąca ogromną robotę, wiadomo że przy innym bf ale teraz nie dążę do jednocyfrowego bf, czyli lclf, u mnie to może nie do końca typowe low carb ani low fat, ale i tak nisko bo celuję w 50-100 ww i 50-70 fatu. Może się to wydawać dla wielu z Was głupie, ale jak tylko będzie coś nie tak na pewno to przerwę, zresztą to jest tylko miesiąc i planuje raz na 2 tyg refeed. To chyba tyle odnośnie michy. Trening niemal identyczny jedynymi zmianami jest to że robię ramiona które przez 1,5 miesiąca jeszcze przed wyjazdem, wywaliłem z planu i że nie robię już RAMPY na 5 powtórzeń tylko 4 serie po 8 powtórzeń. Ale zrobię chyba delikatna korektę planu w przyszłym tygodniu, bo jeszcze nie wiem jak będą wyglądać treningi w tym bo w środę mam zabieg i nie wiem ile lekarz każe mi odpoczywać. No i jestem taki drewniany że masakra, rozciąganie i mobility znów u mnie na pierwszym miejscu powinno się znaleźć. Ogólnie trochę dziennik będzie prowadzony mniej szczegółowo i nieco rzadziej niż to było przed wyjazdem, co by nie mówić trochę czasu schodzi żeby go prowadzić jak do tej pory, zgrywanie/wgrywanie zdjęć, napisanie czegoś, opis treningu i michy no a teraz trochę zbyt mało czasu aby codziennie robić tak szczegółowe wypiski, zresztą chcę łapać i czuję że łapię coraz większy dystans do tego wszystkiego bo po prostu chcę żeby mi to dawało 100% frajdy Mam nadzieję że mimo to będzie tu ktoś od czasu do czasu zaglądać



16.08/21.08 - Góra #1

A. Wyciskanie na płaskiej z pauzą 4 x 8
B. Wiosłowanie Pendlay'a 4 x 8
C1. Wyciskanie hantli mały skos 3 x 8
C2. Wiosłowanie hantlem w opadzie 3 x 8
D1. Facepulls 2 x 10
D2. Trap Y raise 2 x 10
E1. Triceps wąsko 3 x 8
E2. Biceps hantle 3 x 8

17.08 - Dół #1

A. Przysiady 4 x 8
B. SGDL 4 x 8
C. Hang Clean 3 x 3

18.08 - Góra #2

A. OHP 4 x 8
B. Podciąganie 5 x 5
C1. Wyciskanie hantli duży skos 3 x 8
C2. Ściąganie trójkąta do klatki 3 x 8
D1. Wznosy w bok 3 x 8
D2. Facepull 3 x 8
E1. Triceps wąsko 3 x 8
E2. Biceps sztanga 3 x 8

19.08 - DNT

20.08 - Dół #2


A. Fronty 4 x 8
B. Martwy ciąg4 x 8
C. Hip thrust 3 x 8
D. Hang sntach 3 x 3













21.08

1. WPC

2.



3.



Całość:200 B 100 WW 60 T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Ja tam zawsze zagladam
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Od dawna czytałam, to teraz też będę :)
Widzę, że pyry królują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Witajcie kolego.., będziemy zaglądać a jak:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intermittent fasting

Następny temat

Odżywianie na IF - redukcja

WHEY premium