SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Zywność na redukcje.

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 25
Płeć mężczyzna
Cel 85 kg
Waga 100
Wzrost 186
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) ok 25%
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?) 5 razy sztuki walki, praca w restauracji
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) 17 miesiecy ciaglosci sportu(16 miesiecy silownie, i aktualnie miesiac sztuki walki. A tak to 1/3 zycia w sporcie.
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie Obecne odzywianie na srednim poziomie. trafi sie tluszczyk i mączane produkty.
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) zdrowy
Stosowana lub planowana suplementacja Brak suplementacji
Wysłana -
Pestki dyni jak i słonecznik są jak najbardziej wskazane, ale nie w ilościach ok.80g - to gruba przesada. Mogą stanowić jedynie niewielki dodatek do posiłków. Jak wygląda spożycie warzyw? gdyż ilość uwzględniona w diecie jest zbyt mała, zalecana podaż to ok.0.5-1kg, najlepiej jakby to były różnokolorowe.

Posiadasz wagę kuchenną czy wpisujesz gramaturę poszczególnych składników na oko?
W jaki sposób jesz tatar z płatkami owsianymi na śniadanie?
Wysłana -
Masz złe proporcje kwasów tłuszczowych w diecie. Nie można bazować jedynie na orzechach/pestkach jak źródle tłuszczów. Masz spory wybór w tym kierunku. Olej kokosowy, masło, tłuszcze z mięs, ryb, nabiału, oliwa itp.
Wysłana -
tatar chce jesc 30 miut po owsiance z bananami. Jak mam 1.2-1.3 tluszczy na kg ciala to wporzadku?
Wysłana -
Ilość jest ok. Dlaczego tatara jadasz 30min po płatkach? W jakim celu się tak rozdrabniać?
Wysłana -
to z jakimi weglami mozna by laczyc tatar? Bo nie chce pieczywa.
Wysłana -
Nie wiem, mnie najlepiej z pieczywem smakuje, mozesz probować z ryzem, kasza Ci Ci podejdzie
Wysłana -
zmenie na bataty.
Wysłana -
Dziekuje wszystkim za rady.
Wysłana -
Z każdym zalecanym źródłem węglowodanów. Wybieraj te, na które akurat masz ochotę:

http://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135388.html 
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź