SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zylaki powrozka nasiennego - lekarstwa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 157
Witam. Jestem w pracy poza Polska i wroce dopiero za pol roku. Bralem niedawno Undestor i bylo wszystko ok. Po undestorze wzialem pregnyl (Hcg) ale po pierwszym zastrzyku okazalo sie ze cos jest nie tak. Po dwoch dniach treningu odczuwalem bole w jadrach. Wydawalo mi sie ze moze to byc powrot przepukliny albo cos takiego bo mialem dwa lata temu operacje met. Rutkowa. Najgorzej bylo po cwiczeniach brzucha na drugi dzien. Bylem u lekarza w tym kraju gdzie jestem i powiedzial mi ze mam zylaki powrozka nasiennego, ale nie wiem za bardzo o co chodzi bo ciezko sie dogadac. W grecji nazywaja to "kirsocele", chyba ze jest to inna choroba a ja zle zrozumialem, ale jestem przekonany ze to jest to!
1. Czy moge cwiczyc? Nawet brzuch.
2. Zyly robia sie dosyc duze po treningu i bol jest dokuczliwy, moze nie tyle co wielki bol a dyskomfort.
3. Jakie lekarstwa mam sobie kupic bo nie wiem?
4. Podobno ratuje tylko operacja i on mi cos mowil ze spermatogeneza jest cos spaprana. A moze to przez ten pregnyl? Czy moge to brac?
5. Jak wyglada sprawa z operacja? na ile dni do szpitala i czy to konieczne.
6. Czy mozna biegac?
7. A moze to tylko chwilowe powiekszenie zyl przez to ze zazywam pregnyl, czy zwlekac z operacja czy co? Najwazniejsze jakimi lekami moge sie wspomoc narazie zebym mogl cwiczyc przez te pare miesiecy dopoki nie wroce do polski.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 151 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1322
a nie wiesz moze czy to ma jakis ziazek z przepuklina pachwinowa??
bo ja mialem 4 miesiace temu wlasnie taka operacje i teraz sie boje ze tez masz te zylaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
dla mnie to .....cele (kirsocele) to jakaś torbiel ...
związków z przepukliną brak
leki odstaw ! - wg mnie możliwe ze przejdzie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 157
Raczej torbiel nie... bo zyly mi sie duze robia po treningu mysle ze nawet okolo 1,5 cm i z tego co tlumaczyl ten lekarz to zrozumialem ze chodzi o zyly chyba ze kobiety starsze maja tez czasami torbiel na nodze... Takze raczej to napewno zyly bo mowil o zlym krazeniu krwi (bad blood)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
gdzie Ci się te żyły powiększają??

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 970
Jezeli sa to zylaki powrozka nasiennego to wymagana jest operacja przeprowadzana najczesciej laparoskopowo. Zalezne jest to takze od stopnia zaawansowania choroby (wyroznia sie 3 stopnie). Jezeli odczuwasz jakis bol czy dyskomfort podczas dluzszego stania to sprawa oprze sie raczej o chirurga. Jak wyzej wspomniano to moze miec zwiazek z poszerzonymi kanalami pachwinowymi.

Skiczak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Niedawno było kilka postów na ten temay dość dokładnie opisanych ... poszukaj ...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
po lacinie varicocele

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 157
Zyly mi sie powiekszaja w okolicy jader od pachwiny do jader.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 157
Co zauwazylem ze chyba sa prawostronne zylaki bo po prawej stronie mnie boli, a mialem tam operowana przepukline, po lewej stronie tez zyly mam wieksze ale po prawej czuje bol i boli mnie w plecach w okolicach prostownikow na dole. Po kazdym dzwiganiu czegos bola mnie plecy i powiekszaja sie zyly. przepuklina chyba ok bo nie czuje nic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AVON

Następny temat

Szybki porost włosów

WHEY premium