SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

Zwolnienia i nowi fighterzy (UFC)

Wysłana -
J.w. To było do przewidzenia. Niestety nie spisał się.
Wysłana -

@MMA_TM

Magomed Ankalaev dołączył do dywizji półciężkiej organizacji UFC

Organizacja UFC wzmacnia swoją dywizję półciężką podpisując kontrakt z niepokonanym Magomedem Ankalaevem.

O zakontraktowaniu 25-letniego Ankalaeva pochodzącego z Machaczkały w Dagestanie i reprezentującego Akhmat Fight Team poinformował menedżer MMA, Ali Abdelaziz. Poniżej komentarz Abdelaziza dotyczący pozyskania przez UFC nowego, mocnego zawodnika.

Ali Abdelaziz
„Chciałbym pogratulować najnowszemu członkowi dywizji półciężkiej UFC i Dominance MMA Management. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych zawodników wagi półciężkiej w Europie. Ja i mój brat Rizvan Magomedov czekamy na współpracę z tym niesamowitym sportowcem.”


Magomed Ankalaev (10-0) jest niepokonany w zawodowej karierze. Na początku kariery zapoczątkowanej w 2014 roku, Ankalaev walczył dla różnych organizacji. Od 2016 roku związał się z organizacją czeczeńskiego przywódcy Ramzana Kadyrowa, Akhmat Fight Show dla której stoczył trzy walki. W tym roku zawalczył dwukrotnie na galach organizacji WFCA, której promotorem jest również Kadyrow. Ankalaev wygrał pięć walk kończąc rywali przed czasem z czego w ostatnich trzech walkach zwyciężył przez KO/TKO z Maximem Grishinem, Wagnerem Prado i Celso Ricardo da Silva.

Debiut Magomeda Ankalaeva w Oktagonie nie został jeszcze zapowiedziany, ale kiedy do niego dojdzie może znacząco ożywić dywizję półciężką UFC.
Wysłana -
Zawodnicy zwolnieni z UFC

- Gomi Takanori (35-14, 1NC)
- Hacran Dias (23-6-1)
- Adriano Martins (28-9)
- Luis Henrique "Frankenstein" (12-4)
Strona 54 z 54
Dodaj odpowiedź