SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiekszenie siły klatki

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 273
Mam 15 lat,nie dawno zacząłem ćwiczyć,mniej więcej od września (nie na siłowni tylko na razie tak w domu). No i efekty nawet zadowalające. Zawsze byłem komputerowcem,w wakacje nie mogłem podnieść na klatę 32 kg :). Teraz jest to trochę ponad 60 kg ale wciąż nie jestem zadowolony,chciałbym troszkę więcej i myślę że jeśli będę dobrze ćwiczył to na pewno się uda. Pytanie do was,jak ćwiczyć? Na razie nie chodzę na siłownie,we wrześniu kupiłem sobie hantelki, sztangę i troche obciążenia. Zrobiłem prowizoryczną ławkę no i tylko jade wyciskanie na prostej a wiem że miesni na tym nie zbuduje.Za niedługo może kupie sobie jakąś ławke.

DOBRA,PYTANIE BO SIE ROZPISAŁEM: Jak często ćwiczyć na początku? Nie wiem początkowo ćwiczyłem co 3,4 dni potem poczytałem zrobiłem większymi ciężarami mniej powt. co tydzień,ale jak to robić w końcu żeby siła szła w góra.
A i czy chwytanie sztangi trochę szerzej pomaga w trenowaniu klaty? Mi narazie lepiej idzie gdy chwycę ją wezej od kolegów ale może powinienem to zmienić? Napiszcie co o tym sadzicie i moze jakies cwiczenie w domu na klate żeby było coś oprócz tego wyciskania na płaskiej. (jeżeli pytanie w złym dziale to przepraszam i proszę o skierowanie mnie do właściwego)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3596
ćwicz wszystkie mięsnie nie tylko klate.

Patrz tematy podwieszone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co mam zrobić żeby przytyć w biodrach

Następny temat

waga odpowiednia dla wzrostu i lat

WHEY premium