SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Zwichnięty bark

Wysłana -
Dodam, że od braku mięśnia wystaje mi głowa kości ramiennej. Gdy za nią złapie i pcham ( nie mocno ) to tak chrupie i wrażenie jak by się przemieszczała. Myślicie, że kotwice jeśliby się poluzowały/zerwały to bym to odczuł ?
Wysłana -
Ile razy mam Ci pisać żebyś tam nie grzebal...Prosisz się o klopoty i nie pisze tego złośliwie. Prawdę pisze ...

Zmieniony przez - MisiekOna w dniu 2018-08-16 19:57:38
Wysłana -
Kotwice jakby się poluzowaly to zazwyczaj jest Ból jak przy urazie - A przynajmniej tak ludzie piszą.
Wysłana -
Masz racje nie tykam bez kitu chory odruch po 3,5 roku został. To dobrze nic mnie nie boli nawet lek odstawiłem 4 dni zasypiam i budzę się bez proszków ( PADOLTEN ) tramadol+paracetamol. Modle się aby mi powiedział, że wszystko jest ok i to tylko np ścięgna chrupią czy coś. Dam znać po wizycie. Pozdrawiam
Wysłana -
Bark ma być unieruchomiony A nie tykany w taki sposób. Po co się nakręcac. Zapisz sobie pytania wszystkie jakie masz do lekarza żeby nie zapomnieć. Jak odstawiles proszki to dobrze, tramal to opioid jest i silny. Szkoda żołądka:) Jasne pisz po Ci powiedział:) Pozdrawiam :)
Wysłana -
Kinsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym , i nie rób niepotrzebnych rzeczy o których piszesz.
Wysłana -
To taki brzydki nawyk został. Już sobie 3 dzień jakoś z tym radze i zapominam po prostu. Jeśli lekarz/rehabilitant zezwoli siłke+basen to trzeba obudować rękę.
Wysłana -
O siłce zapomnij hehe przynajmniej narazie . Najpierw rehabilitacja nie bądź taki narwany :) lekarz wszystko powie
Wysłana -
Dokładnie ćwiczenia i trening siłowy dopiero po uzyskaniu zgody od lekarza prowadzącego.
Strona 186 z 186
Dodaj odpowiedź