SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwichnięty bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 492779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Tak wiem że przez Internet nie da się diagnozowac ani leczyć:) . Dla spokoju postaram się dostać do ortopedy który bark operował lub w ostateczności do innego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
I słusznie , daj znać po wizycie tu w temacie jak sprawy wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Udało mi się dostać do lekarza . Muszę koniecznie zrobić rezonans bo pojawił się duży stan zapalny . Eh:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dobrze więc że skonsultowałaś się ze specjalistą teraz trzeba się dostosować do wskazówek lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Nie ma wyjścia . Zależy wszystko od rezonansu . No nic trzeba cierpliwosci;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 57 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 390
Ja starałem się w takim krótkim czasie po zabiegu raczej nie ruszać, ewent. lekko łokciem, w czasie snu się nawet budziłem (chyba z bólu). Pamiętam, że nawet próby spinania mięśnia były nieprzyjemne, więc robiłem je niechętnie i pewnie za rzadko. Oczywiście konsultacja nie zaszkodzi wobec wątpliwości, jednak ja ich miałem 10 na dobę i rok później także :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Wiadomo że nie ma co przesadzać , ale lepiej miec pewność . Ja też zdaje sobie sprawę że od razu nie będzie cudów bo zawsze to jest ingerencja . Staram się nie nakręcić niepotrzebnie :)


Zmieniony przez - MisiekOna w dniu 2017-11-21 15:33:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2366
Hej mam wizytę za kilka tygodni u lekarza czy ktoś by mi mógł napisać co może oznaczać opis z rezonansu tam miej więcej ?

1.Podwyzszony sygnał (ścienczenie)ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego-uszkodzenie

2.Podwyższony sygnał przedniej części obrąbka oraz więzadła obrąbkowo ramiennego środkowego.


Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 930
Dobry wieczór ;) Czy prawdą jest, że po artroskopii barku nie można już do końca życia pracować fizycznie (chodzi mi głównie o dźwiganie ciężarów przez 8-12 h) a nie przez pare minut...tak jak w przypadku siłowni. Wiem, że dużo osób mimo wszystko decyduje się na powrót na siłkę i dzwiganie ciężarów, ale czytałam że nawet z tym są problemy. Dajcie znać jak to jest. Wielu lekarzy odradzało mi ciężką pracę fizyczną, wręcz namawiało na pracę biurową. Usłyszałam, tez że bark po artroskopii nigdy nie będzie już taki jak wcześniej. Czekam na operację i nie wiem czego się spodziewać. Jak ktoś może napisać jak się przygotowac do takiej operacji to z miłą chęcią poczytam. Rozmawiałam z lekarzem, ale w sumie przyda mi się kilka wskazówek co wziąć do szpitala bo na bank przy powrocie do domu się przyda, a co nie brać...jak się przygotować na powrót do domu? :) Z góry dziękuje za wszelkie informacje. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kaskasia
Dobry wieczór ;) Czy prawdą jest, że po artroskopii barku nie można już do końca życia pracować fizycznie (chodzi mi głównie o dźwiganie ciężarów przez 8-12 h) a nie przez pare minut...tak jak w przypadku siłowni. Wiem, że dużo osób mimo wszystko decyduje się na powrót na siłkę i dzwiganie ciężarów, ale czytałam że nawet z tym są problemy. Dajcie znać jak to jest.


Główną sprawą to jest to co jest przyczyną i będzie robione podczas zabiegu a nie sam sposób wprowadzania
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie na temat stuiow tatoo !

Następny temat

Moja pikawa

Wiecej